Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ganjalf

Planescape: Torment - npc nie płacą

Recommended Posts

Jak w temacie. Za oczyszczenie mauzoleum Norochj nie dał mi ani grosza. Pomyślałem, że to pojedynczy bug, więc kontynuowałem grę. Ale gość w Biurze ds. Szkodników(czy jakoś tak), również mi nie zapłacił choć umawialiśmy się na 200 miedziaków. Tego typu bugi będą się powtarzać? A jeśli tak, to jak można im zaradzić?

P.S. Mam najnowsze wydanie gry z XK Gold.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... a takie pytanie - jesteście pewni, że nie dostaliście? Bo w P:T pieniądze czasami dostaje się "w sakiewce"(tak to jest określane w dialogu), ale kasa trafia na konto... Powinniście sprawdzić, jaki był stan waszego konta przed i po wykonaniu zadania(pomijam oczywiście to, co znajdziecie w katakumbach).

Link to comment
Share on other sites

Wczytałem wcześniejszego sejwa i Norochj jednak mi zapłacił. Może coś mi się z nim pochrzaniło, ale skoro MieszkoS też miał taki problem to znaczy, że coś może być na rzeczy. Poza tym Fineasz(gość z biura) i tak nie chce zapłacić(wczytywałem z zróżnych sejwów).

Bethezer: Jestem całkowicie pewien(przynajmniej co do Fineasza). Poza tym stan konta jest wyświetlany obok okienka dialogowego, więc zauważyłbym przychód.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...