Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ganjalf

Planescape: Torment - npc nie płacą

Polecane posty

Jak w temacie. Za oczyszczenie mauzoleum Norochj nie dał mi ani grosza. Pomyślałem, że to pojedynczy bug, więc kontynuowałem grę. Ale gość w Biurze ds. Szkodników(czy jakoś tak), również mi nie zapłacił choć umawialiśmy się na 200 miedziaków. Tego typu bugi będą się powtarzać? A jeśli tak, to jak można im zaradzić?

P.S. Mam najnowsze wydanie gry z XK Gold.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a takie pytanie - jesteście pewni, że nie dostaliście? Bo w P:T pieniądze czasami dostaje się "w sakiewce"(tak to jest określane w dialogu), ale kasa trafia na konto... Powinniście sprawdzić, jaki był stan waszego konta przed i po wykonaniu zadania(pomijam oczywiście to, co znajdziecie w katakumbach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczytałem wcześniejszego sejwa i Norochj jednak mi zapłacił. Może coś mi się z nim pochrzaniło, ale skoro MieszkoS też miał taki problem to znaczy, że coś może być na rzeczy. Poza tym Fineasz(gość z biura) i tak nie chce zapłacić(wczytywałem z zróżnych sejwów).

Bethezer: Jestem całkowicie pewien(przynajmniej co do Fineasza). Poza tym stan konta jest wyświetlany obok okienka dialogowego, więc zauważyłbym przychód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...