Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Katka

Ciągłe restarty

Recommended Posts

Witam, mam problem z moim komputerem. Co ok. 2 miesiące muszę formatować dysk C, ponieważ komputer nie chcę się włączyć. Ładowanie windowsa nagle zacina się i następuje restart komputera i tak w kółko. Próbowałem go uruchamiać w safe mode itd. ale to nic nie pomagało. Postanowiłem sformatować dysk i zainstalować na nowo windowsa. Na razie wszystko gra, ale problem pojawia się raz na 2 miesiące, a to trochę irytujące. Czy można skończyć z tym raz na zawszę?

Link to comment
Share on other sites

Możliwe, że to błąd systemu powoduje restart. To powinno pomóc w przypadku ciągłych resetów: kiedy komp się w kółko resetuje wejdź w tryb awaryjny, później mój komputer^właściwości^zaawansowane^uruchamianie i odzyskiwanie-ustawienia i odznacz automatycznie uruchom ponownie.

Link to comment
Share on other sites

Nic nie podłączałem. Od kiedy pamiętam. Pierwszy problem z komputerem był właśnie taki, później było trochę przerwy i teraz znowu. Raz np. zrestartowałem sam PC i już potem nie dało się go włączyć...

Link to comment
Share on other sites

Na początek podaj pełną konfigurację sprzętową (pełną znaczy łącznie z modelem zasilacza i serią twardego dysku, modelów klawiatury, myszy i monitora nie musisz podawać), bez tego nic nie jesteśmy w stanie nic stwierdzić.

Poza tym możesz też wrzucić screeny z programu HD Tune (wystarczy wersja darmowa) z zakładką Health.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...