Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katka

Ciągłe restarty

Polecane posty

Witam, mam problem z moim komputerem. Co ok. 2 miesiące muszę formatować dysk C, ponieważ komputer nie chcę się włączyć. Ładowanie windowsa nagle zacina się i następuje restart komputera i tak w kółko. Próbowałem go uruchamiać w safe mode itd. ale to nic nie pomagało. Postanowiłem sformatować dysk i zainstalować na nowo windowsa. Na razie wszystko gra, ale problem pojawia się raz na 2 miesiące, a to trochę irytujące. Czy można skończyć z tym raz na zawszę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to błąd systemu powoduje restart. To powinno pomóc w przypadku ciągłych resetów: kiedy komp się w kółko resetuje wejdź w tryb awaryjny, później mój komputer^właściwości^zaawansowane^uruchamianie i odzyskiwanie-ustawienia i odznacz automatycznie uruchom ponownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek podaj pełną konfigurację sprzętową (pełną znaczy łącznie z modelem zasilacza i serią twardego dysku, modelów klawiatury, myszy i monitora nie musisz podawać), bez tego nic nie jesteśmy w stanie nic stwierdzić.

Poza tym możesz też wrzucić screeny z programu HD Tune (wystarczy wersja darmowa) z zakładką Health.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...