Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Rozwiązany: Planescape: Torment, klasa postaci

Polecane posty

Nie mam pewności, czy początkowo sprzedaje zaklęcia, ale na pewno pojawiają się jej czary gdy nauczy postać magii. Ma tylko z poziomów 1 i 2 i chyba jeszcze zdjęcie klątwy z 4.

Jeszcze nie wiem, czy ma czary gdy zostanie się magiem u innego nauczyciela, zawsze zostawałem u niej bo najszybciej a efekt końcowy taki sam jak u innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt końcowy, czyli Bezimienny zostaje magiem, ma wszystkie umiejętności, tyle samo możliwych czarów do zapamiętania i niczym się nie różni niż gdyby został magiem u zawodowego nauczyciela a nie znachorki z mało magicznego miejsca. Ale w sumie rzeczywiście jest w pewnym momencie jedna rzecz, która występuje chyba tylko jeśli zostanie się magiem u niej, ale zgodnie z życzeniem nie będę spoilerował, bo to całkiem mały i poboczny wątek, ale ważnego momentu.

A czary z wyższych poziomów w większości można znaleźć u sprzedawców, głównie w Niższej Dzielnicy i Dzielnicy Urzędników. Jest kilka, których nie da się kupić, ale powinno się z czasem na nie wpaść podczas wykonywania głównego wątku, jako nagroda albo od kogoś dostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...