Skocz do zawartości
wojtek2320

Słuchawki - bezprzewodowe?

Polecane posty

Witam. Zastanawiam się mocno nad zakupem słuchawek bezprzewodowych do komputera. Głównie gry, plus filmy, plus komunikator (mam mikrofon zewnętrzny więc nie potrzebuje headsetu) . Jak wygląda sytuacja z opóźnieniami? Jakimi modelami warto się zainteresować? Cena oczywiście jak najmniejsza, ponieważ były by to drugie słuchawki, których używałbym dodatkowo.. Czy w przedziale 250-400 złotych idzie coś rozsądnego dostać? Zależy mi głównie na wygodzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gier żeby nie było opóźnień to przydalyby się słuchawki z aptx low latency, ale tutaj wybór nie jest duży - szczególnie w tym budżecie. Tym bardziej, że trzeba by jeszcze dokupić osobny nadajnik.

Chyba lepiej poszukać konstrukcji typowo gamingowych, ale znów te bardziej sensowne zaczynają się od wyższych cen - Hyperx Cloud MIX czy Logitech G X Pro Lightspeed. Całkiem znośne są też Logitech G733 LIGHTSPEED

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega wyzej napisał, dobre bezprzewodowe to inna półka cenowa. Też się z tym spotkałem wiec jako alternatywe znalazłem takie słuchawki. https://www.komputronik.pl/product/728511/razer-barracuda-x.html razery spoko są mimo wszystko to produkt, który ma w opisie gaming co dla mnie jest totalnym odrzuceniem. Po czasie skierowałem się w stronę słuchawek studyjnych bo robię muzykę. Tak jakby no, słuchawki studyjne jak dt770pro to zupełnie co innego. Wiekszość słuchawek od razera jest przesycona basem i niskimi tonami. Nie ma w nich takiego złotego środka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem kiedyś, któryś słuchawek od Razera. Nie były złe, jeśli nie oczekujesz od nich dobrej jakości dźwięku. Ogólnie na co dzień używam akg 612 pro . Udało mi się je wyrwać za bardzo rozsądne pieniądze (i po długim czasie bo polowałem na nie pare miesięcy po róznych sklepach i zawsze mi anulowano zamówienie). Więc bezprzewodowe miały być jako kompletny dodatek. Ale na razie chyba odpuszczę. Mniej czasu mi się zrobiło trochę przez pracę. Więc i tak za bardzo ich nie wykorzystam. Ale chyba pomyśle o G X Pro w przyszłości. Mam dobre wspomnienia jeśli idzie o ich sprzęt. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...