Skocz do zawartości
goliat

Rozwiązany: Mysz gamingowa w przedziale 200 - 250 zł

Polecane posty

Jako, że moja wysłużona mysz od A4 Tech powoli schodzi farba i jest już wysłużona naszła mnie ochota na kupno nowej myszki..  Przedział cenowy, jak w temacie. Oto moja wymagania co do myszki:

- musi mieć ładny wygląd, klasyczny czarny design oraz dziurki w myszce mnie nie pociągają

- chwyt całą dłonią, chociaż czasem używam opuszek palców

- gram w takie gatunki, jak przygodówki, RPG, strategie, gry akcji

- musi mi wystarczyć na parę lat

- mysz optyczna lub laserowa, bo takie są teraz na topie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega zauważył, zależy jaką masz dłoń. Ładny wygląd to też kwestia gustu, ale myślę, że MSI Clutch GM41 jest całkiem fajna, tylko o klasycznym wyglądzie

https://www.x-kom.pl/p/624975-myszka-przewodowa-msi-clutch-gm41.html

Logitech G502 Hero też jest fajnym modelem, ma większa rozdzielczość i więcej przycisków

https://www.x-kom.pl/p/464977-myszka-przewodowa-logitech-g502-hero.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie ciężko dobrać myszkę do palm gripa, bo nie robią myszek dla goliatów. ;)

Powyższe propozycje MSI i Logitecha mają sztywne kable, więc to niekoniecznie dobry wybór.

Ja zaproponowałbym następujące modele: SPC Gear GEM Plus, ROCCAT Kone Pro, Corsair Sabre Pro (wersja z RGB lub bez), Mountain Makalu 67 (jeśli otwory jednak by nie przeszkadzały).

W dniu 12.09.2021 o 21:13, goliat napisał:

musi mi wystarczyć na parę lat

Jeśli mysz się nie popsuje, to każda powinna wystarczyć ładnych kilka lat, jednak ostatnio różnie bywa z kontrolą jakości choćby przełączników. Dobrze pod względem długowieczności mogłyby sprawdzić się ASUS ROG Gladius III i ASUS Chakram Core, które oferują prosty mechanizm wymiany przełączników pod głównymi przyciskami. Niestety wspomniane modele mocno wykraczają ponad budżet. Może jednak trafi się jakaś promocja - kilka miesięcy temu Chakram Core była do dostania przez jakiś czas za 290-300 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...