Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jachu18

kółko myszki zmieniło funkcje tak samo klawisze dodatkowe

Polecane posty

Posiadam myszkę firmy trust i jakiś czas temu kółko przestało przewijać a zaczęło zmieniać głośność ( ruch do przodu - głośniej i na odwrót)poza tym naduszenie kółka włącza/wyłącza dźwięk. Za to boczne klawisze, które wcześniej przewijały strony, teraz zmieniają cofają/przewijają utwory muzyczne. Posiadam najnowsze aktualizacje, przywracanie systemu nie mogę zrobić( nie mam punktu przywracania), nie udaje mi się usunąć najnowszego media playera( a kłopoty zaczęły się jakoś po jego instalacji{chyba})

Zapoznaj się z zasadami zakładania nowych tematów - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do myszki było dołączone jakieś oprogramowanie? Jeśli tak, to pewnie za jego pomocą można zmienić obłożenie przycisków. to wejdź do Panel sterownia > Mysz i pewnie gdzieś tam można to zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być gdzieś w oprogramowaniu funkcja zmiany obłożenia klawiszy. Ewentualnie możesz zrobić taki wałek, że odinstalowujesz oprogramowanie myszki, czyścisz wszystkie katalogi, które pozostały po nim i instalujesz oprogramowanie na nowo. Być może to pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie mieliście sterowników razem z myszką (tak mi wychodzi z opisu), to wejdźcie na stronę producenta i stamtąd je ściągnijcie, jeśli jest jakieś dodatkowe oprogramowanie, to je również zainstalujcie. Jeśli nie pomoże, to skontaktujcie się z producentem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...