Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Santiel

Podzespoły się gryzą.

Polecane posty

Mam dziwny (przynajmniej dla mnie) problem. Nazbierało się w domu różnych części komputerowych, więc pomyślałem, że złoże mamie jej własny komputer (internet, "kulki" te sprawy). Każda część z osobna jest w 100% sprawna. Sprawdziłem. Jednak po połączeniu tego wszystkiego w całość pojawia się zonk. Płyta piszczy na starcie. Czyli coś nie tak albo z gniazdem PCIE na płycie albo z kartą. Karta to Asus GF 7900 GS TOP. Jednak karta jest sprawna, po włożeniu do mojego komputera działa bez problemu. Płyta też musi być ok ponieważ mój Gainward 4850 zaskakuje na niej bez problemu, w przeciwieństwie do GF. Zupełnie nie rozumiem o co tutaj chodzi.

Setup:

Płyta: ASUS A8NE-FM/S S939 NVIDIA nForce4

Procesor: AMD Sempron 3000+

Pamięć: 2 x 512 DDR 400 Kingmax

Grafika: Asus GF 7900 GS TOP

Zasilacz: Corsair 400 W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenek22

Jesteś w stanie włożyć s754 na 939 i na odwrót? Jak tak to gratuluje.

Nie ma czegoś takiego jak się gryzą: D

Dodatkowe zasilanie do karty podłączyłeś? Jakiej długości są te sygnały dźwiękowe? I w jakiej sekwencji występują?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenek22

Jesteś w stanie włożyć s754 na 939 i na odwrót? Jak tak to gratuluje.

Nie ma czegoś takiego jak się gryzą: D

Dodatkowe zasilanie do karty podłączyłeś? Jakiej długości są te sygnały dźwiękowe? I w jakiej sekwencji występują?

Lenek22

Jesteś w stanie włożyć s754 na 939 i na odwrót? Jak tak to gratuluje.

Nie ma czegoś takiego jak się gryzą: D

Dodatkowe zasilanie do karty podłączyłeś? Jakiej długości są te sygnały dźwiękowe? I w jakiej sekwencji występują?

chodzi mi oto że była wersja tego procka na gniazdo s939.

A co do "gryzienia" :laugh: to chodzilomi oto że wystepuje jekis konflikt sprzetowy pomiedzy grafika a mobasem. Sam mialem kiedyś taki problem i aktualizacja biosu na mobo pomogła.

Lenek22

Jesteś w stanie włożyć s754 na 939 i na odwrót? Jak tak to gratuluje.

Nie ma czegoś takiego jak się gryzą: D

Dodatkowe zasilanie do karty podłączyłeś? Jakiej długości są te sygnały dźwiękowe? I w jakiej sekwencji występują?

Lenek22

Jesteś w stanie włożyć s754 na 939 i na odwrót? Jak tak to gratuluje.

Nie ma czegoś takiego jak się gryzą: D

Dodatkowe zasilanie do karty podłączyłeś? Jakiej długości są te sygnały dźwiękowe? I w jakiej sekwencji występują?

chodzi mi oto że była wersja tego procka na gniazdo s939.

A co do "gryzienia" :laugh: to chodzilomi oto że wystepuje jekis konflikt sprzetowy pomiedzy grafika a mobasem. Sam mialem kiedyś taki problem i aktualizacja biosu na mobo pomogła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta: ASUS A8NE-FM/S S939 NVIDIA nForce4

Ta płyta ma poważne problemy z niektórymi kartami NV (komputery Fujitsu-Siemens do których była montowana przeważnie miały na pokładzie karty ATI). Ostatni BIOS ze strony F-S:

klik

-> nagraj go na plytke w i ustaw w biosie "Boot from CD", przy restarcie BIOS "sam" się aktualizuje. Nie wiem czy rozwiązuje problem z kartami NV 7xxx, ale COŚ poprawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...