Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Korhil

Harry Potter I - problem z instalacją

Polecane posty

Witam! Postanowiłem zainstalować młodszemu bratu grę Harry Potter i Kamień Filozoficzny... niestety przy instalacji gdy gra instaluje 12% pojawia się komunikat: "Instalacja nie została ukończona jeżeli teraz [...] Czy na pewno chcesz przerwać pracę instalatora" czyli ogólnie komunikat jakbym kliknął na anuluj instalację. jeżeli kliknę tak to instalacja zostaje przerwana jeśli nie to zaczyna się od nowa i gdy dojdzie do 12% cała historia się powtarza... gra była kupiona w wersji premierowej i jest trochę porysowana... co to może być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść płytę alkocholem lub dezodorantem. Potem skopiuj zawartość płyty na dysk i z tamtąd uruchom instalator. Powinno pomóc. Jesli nie, płyta jest już nie do uzytku choć.... nie dokonczyłeś najwazniejszego:

: "Instalacja nie została ukończona jeżeli teraz [...] Czy na pewno chcesz przerwać pracę instalatora
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w 100% ORYGINALNA...

Edit:

Wyczyściłem płytkę spirytusem, ale przy kopiowaniu zawartości na dysk przy paru plikach z folderu maps występują problemy i nie można ich skopiować.... nie można skopiować pliku źródłowego czy jakoś tak - co robić?

Odkryłem, że nie da się skopiować 7 plików - z folderu maps - i zauważyłem, że to właśnie przy pierwszym z tej piątki (pod czas instalacji) pojawia się problem - wygląda na to, że te 7 plików jest uszkodzona bądź zablokowana... co robić?

OK udało mi się zainstalować grę jednak by przenieść te 7 plików na dysk musialem je skompresować - i przy instalacji musiałem 7 razy z ignorować informację, że pliki te różnią się od oryginalnych ale mimo to mogę kontynuować, instalacja dobiegła końca i włączyłem grę okazało się, że pliki te musiały się rzeczywiście pozmieniać i teraz postacie są przezroczyste, wraz z częścią otoczenia i ciągle migają... jak to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...