Jump to content
Sign in to follow this  
Smuggler

CDA 08/2009 zawartość

Recommended Posts

Od miesiąca zbieram siły na kupno Puzzle Questa (daleko sklep mam), a tu mi taki prezent zgotowali :).

Zauważyłem błąd w jednym ze screenów starszych street fighterów (mianowicie dwójki), ale o to zapytam sleeskiego.

Ech, jeszcze się nie zabrałem do czytania a już się czepiam.

[EDIT] Sorry za niepotrzebną fatygę - tak to jest jak się nie czyta, a jedynie ogląda obrazki <kneel>

Edited by pavlaq89

Zauważyłem błąd w jednym ze screenów starszych street fighterów (mianowicie dwójki), ale o to zapytam sleeskiego.

Odpisałem, ale od razu odpowiem i tu. Rozchodzi się o screen gdzie Vega podpisany jest jako Balrog. Nie wiem czy fragment opisujący to przeszedł do wersji finalnej, bowiem nie miałem jeszcze okazji oblookać, więc nie zaszkodzi wytłumaczyć w razie czego ponownie coby oczyścić się z "zarzutów" :)

Wygląda to tak, że w wersji oryginalnej, czyli japońskiej, czarnoskóry bokser nazywał się M.Bison, hiszpański torreador zwał się Balrog a dyktator w pelerynce nosił imię Vega. Przy wchodzeniu na rynek amerykański Capcom się wystraszył zaskarżenia ze strony Mike'a Tysona o buchnięcie wizerunku, więc przetasowali imiona tej trójki. Dopiero wtedy zamaskowany lovelas ze szponem stał się Vegą, a że ten screen był taki pocieszny to aż żal było go nie dać :laugh:

Tak więc błędu nie ma, w zamian jest smaczek ^^

Guest lee 90

Numer bardzo mi się podoba :laugh: Muzyka zespołu Black & White też mi się bardzo spodobała. Mam nadzieję, że w następnym numerze też dodacie jakichś fajny album :cool:

Ehh a ja dziś byłem w Empiku, Media Markt żeby kupic Street Fightera a tu kicha, nie ma jeszcze w sprzedaży na pc :/

Premiera 14 sierpnia.

Cena w CDA to 99 zł a na allegro jakis gościu za 160 sprzedaje :P

Podajemy oficjalne ceny dystrybutorow. Nie obchodzi nas, za ile ludzie sprzedaja na Allegro egzemplarze sprowadzone z innego kraju.

Dzięki temu numerowi CDA nabrałem ochoty na kupno SF IV i Fuel i już nie mogę doczekać się kiedy znajdą się w mojej kolekcji. Gry dołączone do pisma są w porządku na pewno zagram w puzzle quest i SBK 08. Jak zwykle jest kilka ciekawych recenzji do poczytania numer więc można zaliczyć do udanych :thumbsup: .

Ravini

Nie ma nowego sprzętu-nie ma konfiguratora :).

w tym miesiącu najbardziej oczekiwałem na Konfiguratora bo mam zamiar niedługo kupić kompa a tu lipa. to sie nazywa pech. trzeba będzie użyć tego z poprzedniego miesciąca :D

A zauważyliście, że w testach sprzętu za jedną fotką jest zdjecie covera z nr.lipcowego?Na górze strony 117.

Wreszcie je dorwałem (wycieczki do lekarza mają swoje pozytywy ;)) i jestem mocno zaskoczony zawartością - zapowiedzi OK, w recenzjach tyle dobrych ocen i to wcale nie tylko jak na sierpień. Testy sprzętu akurat trafiające w moje zainteresowania.

No i wisienka na torcie - dział "LOL" z AR - leżę i kwiczę :D

Pozdrawiam

Ravini - żadnych ciekawszych premier nie było w tym miesiącu. No i zawsze jak bardzo Ci zależy żeby złożyć kompa z "najnowszym radkiem z chłodzeniem z Zielonej budki" możesz zapytać tu na forum albo na jakimś innym :P

Edited by DaN322

Ehh a ja dziś byłem w Empiku, Media Markt żeby kupic Street Fightera a tu kicha, nie ma jeszcze w sprzedaży na pc :/ Cena w CDA to 99 zł a na allegro jakis gościu za 160 sprzedaje :P

Albo ktoś chce na głupich zarobić, albo z zagranicy, albo inna wersja, albo jakiś gadżet czy cuś...

w tym miesiącu najbardziej oczekiwałem na Konfiguratora bo mam zamiar niedługo kupić kompa a tu lipa. to sie nazywa pech. trzeba będzie użyć tego z poprzedniego miesciąca :D

Po co Konfigutratora dawać taki sam jak miesiąc i dwa miesiace wcześniej. Żaden nowy sprzęt nie wszedł i dlatego nie ma. A zresztą miesiąc w tą czy w tą ze sprzętem, co za różnica... xD

A ja ze swojej strony chciałem podziękować za umieszczenie kilku piosenek Black & White na coverze. Naprawdę świetny jest utwór Loneliness. Reszta - różnie, czasem lepiej, czasem gorzej. Ale widać, że Polacy także umieją tworzyć muzykę. I choć czerpią z Gunsów, IRY oraz Metallici, to dodają także coś od siebie. Co liczę na plus. Mam nadzieję, że w następnym numerze dacie także coś dobrego. Pozdrawiam.

PS. A w tle leci Black & White - Picture On Your Skin.

Najbardziej zaciekawiła mnie obszerna recenzja Street Fightera . Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad kupnem tej gry. Nie wiedziałem czego się spodziewać po nowej odsłony starego "mordobica". Po przeczytaniu tekstu zdecydowałem, że skuszę się na tą aplikacje ;) Fajnie też zaciekawiliście mnie zapowiedzią C&C 4 dużo ciekawych nowości się dowiedziałem. Numer oczywiście zaliczam do ciekawych.

A ja ze swojej strony chciałem podziękować za umieszczenie kilku piosenek Black & White na coverze. Naprawdę świetny jest utwór Loneliness. Reszta - różnie, czasem lepiej, czasem gorzej. Ale widać, że Polacy także umieją tworzyć muzykę. I choć czerpią z Gunsów, IRY oraz Metallici, to dodają także coś od siebie. Co liczę na plus. Mam nadzieję, że w następnym numerze dacie także coś dobrego. Pozdrawiam.

PS. A w tle leci Black & White - Picture On Your Skin.

Zapytam z ciekawości, ile utworów Black & White jest na coverku? Licze na CONAJMNIEJ 5... ;P

@KamilosD

Siedem. Polecam przesłuchać. Choć zależy co lubisz... Bo Nelly Furtado toto nie jest. ;-)

Guest luq92
Czemu w tym numerze nie było kaszanki.?!@#$$%^&&**() :starwars:

Wolisz grać w kaszany czy normalne gry? Jak coś to kup sobie Detektywa Rutkowskiego albo Wilczego Szańca. Widziałeś? Już masz dwie kaszany :laugh:

@KamilosD

Siedem. Polecam przesłuchać. Choć zależy co lubisz... Bo Nelly Furtado toto nie jest. ;-)

Bardzo fajna nuta, tylko mi ten głos za bardzo nie pasuje. Chyba, że ja mam spaczony gust :laugh:

@luq92

Może chłopak lubi w kaszanki grać? :laugh: A mi to tam obojętne, czy będą recenzje kaszanek, czy nie... Choć raczej wolałbym recenzje jakiejś normalnej gry, niż jakiegoś kiczu :)

Jedyny CDA ma taki klimat jak zawsze.Reszta magazynów o grach jest do wyrzucenia jeszcze przed przeczytaniem:\

@luq92

Może chłopak lubi w kaszanki grać? :laugh: A mi to tam obojętne, czy będą recenzje kaszanek, czy nie... Choć raczej wolałbym recenzje jakiejś normalnej gry, niż jakiegoś kiczu :)

KamilosD Recenzje kaszanek czasami się przydadzą jak coś ;) conajmniej wiesz czego masz nie kupywać :down:

:cool: A ja też 2 razy na miesiąc pogram w jakaś kaszanke ;) teraz zamierzam kupić code of honor 3 :laugh: