Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 08/2009 zawartość

Polecane posty

Gość traffic520

Wszystko ładnie pięknie tylko jest jedno ale wstrętna okładka fuj a tak wszytko oki.

a co do pełniaków to jak dla mnie bardzo bardzo dobry zestaw gratulacje dla ludzi którzy są za to odpowiedzialni pozdrowionka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbraja mnie to "STOP" w screenach z numeru xD

Bardzo fajna okładka. Wreszcie nikt nie celuje w czytelnika z pięściami xD Będzie co poczytać o the old republic bo trailery były zaiste miodne. Zobaczymy też co tam wydumaliście o lego mindstorms xD

Pełniaki? Zobaczymy cóż takiego jest w pięknym puzzle quest. Dobrze że daliście pierwszą część a nie np galactrixa. Ale może keidyś też dodacie sequel.

Zapowiada się ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety recenzje nie o grach w moim guście. No nic. Przeczytać i tak będzie można, w końcu to nie zbrodnia :), Na AR jakoś nie czekam (stało się takie stonowane i jak się je czyta, ma się wrażenie przecież to już było ...). O! Puzzle Quest. Chyba jedynie zdrowy rozsądek mi podpowiedział, aby tego nie kupować. Tak to bym miał dwa. Czuję również, że World of Goo w CDA wyladuję, ale to akurat już mam xD.

ZUPKA CHIŃSKA! <musiałem xD>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś to już mówił, ale naprawdęfajna jest tylna częśc okładki. Na początku były nudne monitory, teraz mamy gry, ale to właśnie Razer Mamba rządzi! Oby więcej takich tyłów okładek! :)

Tylna okładka zależy nie od redakcji, ale od tego, kto akurat najwięcej za reklamę na niej zapłaci. Kiedyś był NEC o ile pamiętam a teraz Razer. I Tak szczęście, że ktoś w dobie kryzysu ma pieniądze, bo inaczej musielibyśmy oglądać białą stronę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moje ręce właśnie trafił nowy numer CDA :chytry: więc tak pokrótce go ocenię:

pełniaki i reszta covera 9/10 (dla mnie najlepsze w tym roku)

okładka 2/10 (jak dla mnie najgorsza w tym roku)

zawartość 7/10

Moim zdaniem ten numer jest jednym z najlepszych w tym roku. Gdyby nie ta okładka.... :dobani:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś o Rage :devil:

Po za tym najchętniej poczytam o: Fuel, Bionic Commando, Battlefield Heroes, Trine, Transformers, Harry Potter.

Okładka prawie się udała, nie podoba mi się tylko ta kolumna napisów po lewej stronie, nie można zastąpić niektórych tytułów ich logami?

Oceniam na słabe 8/10 (minus za pełniaki :sleep: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle fajny numer :happy: Recenzje (oprocz street Fightera ktorego nie trawie) tez sczegolnieTransformers( juz sie przymierzalem do kupna gry ale pomyslałem że bez recenzji w CD- Action i opini fachowców nie bede brał w ciemno) i Bionic Comando. Oj juz kasa pomimo ze 150 km od domu jestem przyszykowana :nuke: szkoda ze cale 14,99 zł kosztuje... No ale coś za coś. Te gry które są w CDA odzielni kosztowały by pewnie dobrze ponad stówe a tu tylko dycha i piątak... Przeżyje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę konieczne było opisywanie DRUGI raz 'wyspy wypacykowanej miłości' Moore'a?

Wyjątkowo ciekawie zapowiadające się gry wypadły co najmniej blado z Blood Bowl i Bionic Comando na czele, ale już same recenzje stoą jak zwykle na wysokim poziomie, również świetne materiały do zapowiedzi, za które się póki co nie brałem. Jeśli zaś chodzi o pełniaki to chyba tylko Sinking Island, bo PQ już mam. No i świetna okładka. ;] Jest jednak rzecz, która mnie rozeźlił, a mianowicie ilość miejsca poświęcona grom konsolowym i iich recenzje. Zdecydowanie bardziej wolałbym na tych stronach, których jest mniej, coś w stylu gier wiecznie żywych/wademekum.

Poza tym ok.

Tak trzymać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaa, jestem w ramce ,,z forum"(powinienem być z tego dumny, mam 13lat), ale brat mnie zaibje śmiechem jak zobaczy, że to ja i co napisałem. A najgorzej jak powie mamie.

To podpucha??? o_O

Ice Age 3 faktycznie wysoka ocena :D Gregorius ma też widać mroczną stronę.

Szkoda że nie ma gier ''W sieci'' od paru numerów były :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo, ale mama się śmiała. Teraz będę uważał i pisał mądrzej, bo ta wypowiedź przy bionicu była śmieszna. Ale kolega ,mimo że większość numerów kupuje dla pełniaków, tylko czasem tak bez celu, będzie miał do mnie szacun. I innym pokaże. Ale mam radochę. A numer fajny, bez błędów na szczęście. Tylko trochę, chyba ostatnio przesadzacie z tekstem ,, wcale że, bo nie". ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...