Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 08/2009 zawartość

Polecane posty

Okładka średnia,napewno były lepsze.Ogólna zawartość pisma jak na sezon ogórkowy naprawde dobra.Fuel,SF 4,VT 2009 czy najnowszy Battlefield.W produkcji czy za 5 dwunasta też kilka świetnych tytułów,szczególnie ciekaw jestem tekstu o FIFIE 10.Z pełniaków głównie zaintersuje się SBK(w szczególności multi) ale i tak nie jest żle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oceny samego numeru wstrzymam się do czasu, aż będzie w moich rękach. Na początku miałem nie kupować, ale jednak jest sporo recenzji które mnie interesują. A okładka całkiem fajna, mi się bardzo podoba.

Ale mam jedno pytanie. Mógłby mi ktoś napisać jakich filmów/książek/komiksów/płyt będą recenzje w "Kąciku prawie kulturalnym"? Jakoś nie udało mi się wyłapać tej informacji, a bardzo mnie to interesuje. Chyba nie jest to objęte jakąś tajemnicą :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nigdzie napisane co jest w magazynie :) Musisz poczekać do premiery i albo sam zobaczysz albo ktoś Ci napisze. Jak dla mnie najlepszym pełniakiem numeru jest PQ. SBK pewnie mi nie ruszy, a i tak takich scigałek nie lubię. Nie ma informacji że AR zmniejszone więc może nadeszła fala dobrych listów na skrzynkę CDA. Tylko czekać do premiery i zobaczyć jakość tekstów, tak z informacji trudno oceniać numer :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nigdzie napisane co jest w magazynie :) Musisz poczekać do premiery i albo sam zobaczysz albo ktoś Ci napisze.

Wiem, dlatego pytam licząc że ktoś z redakcji powie co tam będzie. Jakoś tak się przyzwyczaiłem że zaczynam czytanie właśnie od tego działu. I fajnie by było wcześniej wiedzieć co tam będzie :happy:

I słówko co do pełniaków, bo jeszcze się nie wypowiadałem na ten temat. Siląc się na obiektywizm, jest całkiem nieźle. Gry dość nowe, i do tego zapowiadają się całkiem fajnie. Subiektywnie jest już trochę gorzej: PQ jest genialne, ale już mam (kupiłem w poniedziałek w Biedronce :happy:), przygodówki mnie nudzą, więc raczej długo w SI nie pogram. Ale spróbuje na pewno, bo raz na 100 lat zdarza się że mnie jakaś klasyczna przygodówka wciągnie, np. IMO genialny Black Mirror, którego przeszedłem już kilka razy. I ostatnie, czyli SBK. Krótko - sprzęt nie puszcza. Nawet się nie łudzę że odpalę tą grę. Tak więc w kwestii pełniaków pozostaje mi czekać na przyszły miesiąc. Może coś się trafi :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także czekam na przyszły miesiąc, doceniam naprawdę pełniaki w tym numerze, ale jednak raczej nie zagram... Dawno nie było dobrej samochodówki/scigałki w CD-A - może w następnym, albo za dwa numery takowa będzie? Colin 4 albo 2005? Kto wie, kto wie... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na sezon ogórkowy nie jest źle, szkoda, że gry roku zazwyczaj pokazują się w okresie roku akademickiego ;( Studiować albo grać, oto jest pytanie ;P Na szczęście na poczytanie CD-Action zawsze znajdzie się czas... ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się smakowicie :wink:

Zacznę od tekstów: Czekam na reckę VT 2009, bo VT 3 bardzo mi się podobało dwie edycje Monkey Island, FUEL oraz na recki egranizacji. Ciekawy także jestem zapowiedzi FIFA 2010 i FIFA Manager 2010. Czekam też na tekst o DIRT 2 i OF: Dragon Rising. Ciekawy też jestem, czy moja wypowiedź znalazła się w GW :wink: Oczwyiście, jak zwykle przeczytam od dechy, do dechy :P

Co do płyty, to: Sprawdzę demko FUELA, obejrzę gameplaye, trailery oraz przeczytam Action Plus. A pełniaki? Cud, miód i orzeszki: W PQ chciałem zawsze zagrać, a teraz będę miał znakomitą okazję, żeby zapoznać się z tą grą. W Sinking Island zagram, bo kocham przygodówki, a do tego przygodówki kryminalne. A w SBK pogram, bo lubię wyścigi motorami, a komp udźwignie, bo grałem w demo SBK 09i chodziło, więc i 08 pójdzie :wink:

Byle do wtorku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zainteresowany nowym numerem CD-A :)

Po pierwsze zapowiedź Command & Conquer 4 ;p

Po drugie temat numeru czyli Rage - smakowicie zapowiadająca się gra :)

Po trzecie recenzje Street Fightera IV i Fuela :)

Po czwarte- świetne pełne wersje gier.

Po piąte- świetna okładka !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kioskach pojawi się kolejny numer CDA ? w standardowej objętości 130 stron,

>>>Ja tam wolałem jak standard liczył 146 stron :) Nawet jak były to tylko reklamy. Szkoda, że pewnie nie wypadła ta paskudna której nie lubię.

Najpierw jak zawsze pochwalmy się tym, co to ?pierwsi w Polsce, tylko u nas? itd.

>>>Ale to jest tak częste że już na to nikt uwagi nie zwraca :P

###PEŁNE WERSJE GIER

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords PL

Sinking Island PL

>>>Jak dla mnie bomba - najlepsze pełniaki od Nexus'a

no no fajne tylko czemu nie ma Konfiguratora??!!

Bo nie bylo nic nowego, a nie ma sensu powtarzac to samo, co miesiac... za miesiac powinien byc.

>>>No nareszcie dotarło - a raczej dokryzysiło. Wystarczy jak będzie raz na na kwartał.

Czyli - stron w ogole ubylo, ale do czytania stron jest WIECEJ.

>>>No nie pisz tak bo zaczną litery liczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może SF IV dostanie dychę? Nie chcę kolejnej ścigałki z 10...

Ale wracając do tematu....

Recenzji jest sporo.

Zapowiedzi też nie najgorsze, ogólnie sporo tego.

Za to pełniaki: SBK 08 i Sinking island nie są jakieś superowe, ale Puzzle Quest naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył! no to do wtorku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na sezon ogórkowy nie jest źle, szkoda, że gry roku zazwyczaj pokazują się w okresie roku akademickiego ;( Studiować albo grać, oto jest pytanie ;P Na szczęście na poczytanie CD-Action zawsze znajdzie się czas... ^^

Odpowiedź jest prosta: i grać i studiować :happy: No chyba, że studiujesz na dość ciężki kierunku np. medycyna, prawo.. i to w dodatku na studiach państwowych.

Bynajmniej na początku roku do sesji dalekoo więc wydaje mi się, że nie ma co narzekać :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer wg mnie zapowiada się świetnie. Nie mogę się doczekać momentu aż przeczytam reckę SF IV i VT2009. No i jeszcze ten Puzzle Quest na którego miałem już dawno ochotę :) A do tego w za pięć dwunasta piszą o Colin McRae DiRT 2 i Operation Flashpoint, dawno nie było w CDA tak ciekawych rzeczy dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie numer bardzo ciekawy. Jest co przeczytać, a zwłaszcza że będą to informacje na temat SW:TOR. Mam nadzieję, że dowiem się czegoś nowego. Oczywiście nie pominę innych tekstów. Gierek z covera nie odpalę bo jakoś od kilku numerów tego nie robię. Czekam z niecierpliwością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BO ubyly te strony na ktorych kiedys byly reklamy, a teraz ich nie ma, bo kryzys. Ale - choc to dziwnie zabrzmi - ubylo stron ale przybylo stron DO CZYTANIA, bo kiedys bywalo reklam wiecej o 20-25 stron niz teraz :/ a ubylo TYLKO 16 stron, wiec czesc miejsca z dawnuych reklam jest zapelniana tekstami...

Dlatego nawiązując do niedawnego "nieporozumienia" z chwaleniem się większą ilością stron, to WŁAŚNIE TERAZ moglibyście dać na okładkę, że choć stron mniej, to do poczytania więcej. I na pewno byłoby to pozytywnie odebrane... Zastanówcie się nad tym :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę na SBK, a w zasadzie na wszystko co ma koła. Sinking Island nie znam, ale spróbuję, a PQ ściągnąłem z internetu, żeby wypróbować. Spodobał mi się, więc myślałem nad kupieniem sobie. Jedno zmartwienie mniej.

Założę się, że Street Fighter dostał 9+, a Fuel 8, lub 7+

A reklam możecie dawać ile wlezie, bo w niczym nie przeszkadzają (o ile tekst nie jest rozwalony), a niektóre są naprawdę dobrze zrobione wizualnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...