Skocz do zawartości
kamdo

Serwis Apple

Polecane posty

Jeśli chodzi o cenę szybki, to nie jestem w stanie Ci powiedzieć, jak duzy będzie to koszt z uwagi na to, ze takiej sytuacji jeszcze nie mialem. Za to miałem jeszcze gorszą sytuacje z zalaniem, na szczęście udało się telefon odratować (mała rada  na przyszłość - nie polecam bawić się w ryż i takie tam osuszacze ale szybko wyłaczyć telefon i oddać do serwisu, tam rozbiorą go na części i osuszą). Nie miałem go kilka dni.

Z tego co wiem to na miejscu jest również możliwość wypożyczenia zamiennego telefonu za kaucją co jest darmowe. Aczkolwiek sam z tej opcji nie korzystałem bo mam swoj drugi firmowy.

Oddawałem w iSpot https://ispot.pl/serwis - na stronie jest kontakt.

 

Edytowano przez kacpee
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imad. https://imad.pl/dla_ciebie/serwis/

Oddawałem tam sprzęt dwa razy i wszystko poszło sprawnie, cena również niższa niż się spodziewałem ,ale nie ma sensu tutaj pisać ile placiłem bo po pierwsze byłem z zupełnie innym problemem, po drugie wszystko zależy tutaj od rodzaju uszkodzenia.  Za kaucją mozesz również uzyskać sprzęt zastępczy. Jest to darmowe, odzyskasz kaucję po zwrocie,tak więc jesli nie masz żadnego zastępczego telefonu w domu, to jest to dobra opcja.
Nagrzewanie sie telefonu moze wynikać z normalnej eksploatacji, ale również moze być wynikiem problemów ze sprzętem, co warto jest skonsultować z serwisem. Moim zdaniem rownież lepiej jest oddać telefon ręcznie do salonu niż bawić sie w kuriera, bo na to również traci się sporo czasu 

Edytowano przez bendzo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...