Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Call of Duty: World at War, kilka problemów

Polecane posty

Witam. W grze CoD: WaW miewiam roznego rodzaju problemy, ktore chcialbym zlikwidowac (choc do teraz jakos z nimi zylem).

1. Mapy wczytuja sie bardzo dlugo. Mozliwe, ze ma to zwiazek z moim jednordzeniowym procesorem, ale faktem jest, ze pierwsza 1/4 paska ladowania wczytuje sie minute, a reszta kilka sekund.

2. Nie moge z gry wyjsc za pomoca alt +tab zeby sprawdzic cos w sieci. Bo gra zwyczajnie nie chce wrocic.

3. Gdy gram na jakims serwerze dluzej niz 20 minut po wyjsciu jestem Offline. Dlaczego? Nie byloby to upierdliwe gdyby nie to, ze w takiej sytuacji nie moge sie podlaczyc do innych serwow.

Moja konfiguracja to:

Intel petium 4 3.2ghz

Ati Radeon 3850 512MB

2GB RAM

Dodam jeszcze tylko, ze CoD4 zadnego z w/w problemow nie sprawial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli chcesz aby wczytywanie trwało znacznie krócej proponuje zmienić nazwe folderu video na np video1 (World at War\main\video na: /Call of duty - World at War/main/video1)

Oczywiście niema rózy beż kolców:P Szybsze wczytywanie bedzie kosztowalo cie rezygnacją z filmików.

2. Wcisnij razem: ctrl+alt+delete, a pozniej alt+tab. Wtedy wywołasz menedzer zadan który pozwoli ci powrócić do winda.

3. Nie mam rozwiązania:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt nie wie jak pomoc to mam inne pytanie: czy da sie zmniejszyc ikonki plantow w multi? Czesto zaslaniaja mi kluczowe pozycje w, ktorych chowaja sie gracze i przez te glupi znacz A i B nic nie widze.:/

PS: Problem ladowania map dotyczy multi oczywiscie wiec jesli sa tam jakies filmiki to ja ich nie zauwazylem.:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ładownia mapek to jest to i wina konfiguracji i optymalizacji, już w CoD 4 dało się zauważyć trochę spowolnione ładowanie. Jak chcesz szybko i płynnie minimalizować gry. poszukaj minimizera z konfiguracją pod CoD WaW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie upgradowalem kompa. Teraz konfig to:

Phenom II x3 2.8ghz

ATi Radeon 3850 512MB RAM

4GB RAM DDR3

Wciaz wolno mapki sie wczytuja, ale zniose to (choc zdarza mi sie nie zagrac w pierwszej rundzie...). Wciaz mam problem ze zmiana stanu na Offline po zmianie mapki na serwie (nie pamietam czy o tym pisalem to dodam - nie kickuje mnie z serwa, ale jak wyjde to musze resetowac gre aby dolaczyc sie do innego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...