Skocz do zawartości
Arlekin

Tablet za 1000zł

Polecane posty

Witam, szukam dobrego tabletu za około 1000zł (200zł mogę dopłacić gdy na prawdę warto). Główne zastosowanie to przeglądanie internetu i czytanie nut podczas grania na weselach, zabawach itp. 

Moje propozycje: 

https://www.x-kom.pl/p/588114-tablet-10-samsung-galaxy-tab-a7-104-t505-lte-3-32gb-szary.html

https://www.x-kom.pl/p/581515-tablet-10-lenovo-tab-m10-plus-p22t-4gb-128gb-android-pie-lte-fhd.html

Widzę, że lenovo ma więcej ramu więc pewnie będzie szybszy od samsunga. Jednak nie siedzę w tabletach i tylko zawsze jakoś mi się kojarzyło, że jak tablet to najlepiej samsung (apple to inna bajka). Co sądzicie? Któryś z tych będzie dobry czy lepiej jakiś inny kupić? Proszę o radę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem Samsunga którego podałeś i bardzo sobie chwalę nie zacina się i wszystko działa płynnie. Jego mankamenty to długi czas ponownego uruchamiania, długi czas ale tym razem ładowania czasami do 5,5 czy 6 godzin od zera, co przekłada się też na długi czas pracy na baterii (przy dobrych wiatrach ponad 20 godzin oglądania Netflix-a) i na koniec wbudowana pamięć czemu tego jest tam tak mało? Nie wiem ale no trudno.Więc podsumowując bardzo polecam tego Samsunga mimo kilku problemów jest to jednak bardzo dobre urządzenie patrząc na czas pracy na baterii, duży ekran, dobre parametry (nada się do przeglądania internetu, oglądania Netflix-a i emulacji ale tego ostatniego nie słyszałeś ode mnie bo nie wiem czy nakłanianie do emulacji czyli tak naprawdę piractwa jest dozwolone na forum CDA) tylko jak go kupisz to  weź odrazu jakąś kartę pamięci (szkoda tylko że nie można instalować aplikacji na karcie). Więc ten tablet ma moja pełna rekomendację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...