Skocz do zawartości
predatorekk

komputer do około 2000 do przeglądania internetu/youtube/zoom

Polecane posty

właśnie wyłączyłem karte graficzna zintegrowana i nie mogłem totalnie nic zrobic wyjmowanie baterii tez nie pomoglo wiec rozkrecilem calego kompa na nowo skrecilem jak trzeba pieknie ladnie dalej nie dzialalo wiec w koncu doszedlem do tego zeby zrobic spiecie karta jak nie dzialala tak nie dziala ale sprawdze dzisiaj na innym kompie i dam znac ... masakra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz że ten kabelek co był razem z karta graf trzeba też podlączyć ?

 

https://ibb.co/D9v6cBn

https://ibb.co/1nXSyZ5

 

https://ibb.co/x5fTzXr

sprawdziłem na kompie syna działa wszystko odrazu się odpala obraz i znajduje w menadżerze urządzeń kartę :) masakra o co chodzi ,,.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w BIOSie opcji do przełączenia/nadania wyższego priorytetu karcie dedykowanej.

Instrukcja do tej płyty nie jest zbyt rozległa, więc nie wiem jak ta opcja będzie się nazywać. Może "gfx primary" lub coś podobnego.

Aktualizacja BIOSu płyty głównej też może okazać się przydatna.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest napisane "no signal" karta chodzi wiatraczki chodzą jest no signal próbowałem wszystkiego

 

właśnie to napisałem teraz do konsultanta 

mam napisać do serwis@x-kom.pl 

 

może będzie możliwy zwrot nawet po upłwie 15 dni bo w pewnym sensie zostałem wprowadzony w błąd prawda?

masz pomysł jakby można to było napisać po fachowemu ?

 

napisałem emial zobaczymy co odpiszą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinna być możliwość jakiegoś załatwienia sprawy, bo ewidentnie zostałeś wprowadzony w błąd.

Nawet na stronie x-komu traktującej o wspomnianej płycie głównej stoi: "Płyta główna kompatybilna z procesorami AMD Ryzen opartymi o architekturę Zen 3.", czyli de facto mamy tu "samozaoranie". W praktyce płyta oficjalnie wspiera również procesory Zen 2, ale warto wytknąć im to, że sprzedawca nie trzymał się tego, co widnieje na ich stronie.

 

Osobiście wspomniałbym o tym, że sprzedawca "minął" się z ich własnymi zaleceniami + sam producent płyty głównej nie deklaruje kompatybilności z tym procesorem opartym o starszą architekturę Zen+, co ostatecznie rodzi niestabilność systemu i problemy z działaniem dedykowanych gpu.

 

 

Napisz co Ci zaproponują. Może uda się wymienić platformę na i5-11400(F) + B560/Z590, a może po prostu przyjmą zwrot płyty/cpu lub płyty + cpu.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...