Skocz do zawartości
predatorekk

komputer do około 2000 do przeglądania internetu/youtube/zoom

Polecane posty

Oczywiście możesz zainteresować się Ryzenem 5600X/5800X. Po prostu i5-11400(F) jest sporo tańszy.

Zależy na czym stanie po kontakcie ze sklepem.

 

 

Swoją drogą mógłbyś jeszcze sprawdzić taką opcję: po przełączeniu na dedykowaną grafikę i wyświetleniu komunikatu o braku sygnału na monitorze, wyłącz go przyciskiem znajdującym się na nim, po czym włącz po 5-10 sekundach. Od którejś wersji sterowników AMD Adrenaline doświadczyłem takiej przypadłości na Radeonie, że czasem nie było obrazu, a pomagała taka prosta czynność.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, uprzejmie informujemy, że zgodnie z regulaminem naszego sklepu, ewentualny zwrot towaru możliwy jest w terminie do 15 dni od daty zakupu, nawet bez podania przyczyny. W ramach przedmiotowego zlecenia termin ten już upłynął, w związku z czym zmuszeni jesteśmy do podjęcia decyzji o odmowie przyjęcia zwrotu. Jednocześnie prosimy o informację czy zgłoszenie ma być realizowane z tytułu gwarancji w przypadku kiedy występuje problem z płytą główną. W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.
Pozdrawiamy


zespół x-kom

 
Edytowano przez predatorekk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, predatorekk napisał:

5600x wystarczy do rx6600 xt? 

Tak, procesor jest odpowiedni. Szczególnie uwzględniając rozdzielczość Twojego monitora - nawet o bottleneck RTX 3090 jakoś specjalnie bym się nie obawiał.

 

Jakich argumentów użyłeś, że zmienili zdanie i zgodzili się na zwrot? :>

 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniłem wszystko mi działa jak należy tylko temperatura się grzeje strasznie procek dziwne to chłodzenie nie obejmuje całego procesora wysłałem Ci zdjęcie na discordzie jak to wygląda,

 

chce wydać jak najmniej ale żeby było mega wydajnie masz jakies propozycje myślimy nad i5 11600kf albo Ryzen 5600x(ten co ja mam) nie wiem co myślisz ? nie wiem jakie ramy do tego i jaka płyta głowna, zasilacz też nie wiem jaki model brat raczej tego nie ogarnie ale chyba Antec 600W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W recenzjach wspominają o tym, że chłodzenie nie pokrywa całego cpu, ale nie ma wzmianki o problemach z temperaturami.

Jakie temperatury notuje procesor?

 

 

Najtaniej to pewnie i5-11400(F)/10400(F) + płyta B560. Myślę, że można oczekiwać i5-12600K(F) w cenie zbliżonej do 5600X. Obawiać można się o wycenę płyt głównych.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2021 o 13:33, predatorekk napisał:

dziwne to chłodzenie nie obejmuje całego procesora

Rdzenie procesora też nie zajmują całej powierzchni pod IHS, więc wątpię by to miało jakieś większe znaczenie. Tzn. znaczenie ma to jaką powierzchnią się styka radiator z procesorem, ale z samego tego że "nie zakrywa całego procesora" wiele nie wynika i nie jest to nic szczególnie dziwnego.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...