Jump to content
kacpee

Stoisko na targi reklamowe

Recommended Posts

To zależy w sumie co chcesz reklamować, ale z doświadczenia z jednej pracy, wiem że dobrze mieć jakiś sprzęt na pokaz, jakieś banery typu roll up. Oczywiście ulotki i dobrze mieć jakieś gadżety, typu długopisy i zauważyłem, że ludzie się rzucają też na jakieś cukierki i te sprawy. Wtedy nawet jak ktoś tylko po nie przyjdzie to czasem się zainteresuje ;) 

Link to comment
Share on other sites

Dobrze będzie skontaktować się z firmą, która opracuje projekt stoiska oraz sprawi, ze będzie się wyróżniało na tle innych stoisk handlowych na danej imprezie. Sa firmy, które zajmują się tym zawodowowo. Firm na pewno będzie wiele tak więc dobrze będize się tutaj wyróżnić w sposob pozytywny.

No i oczywiscie polecam przygotować gadżety reklamowe dla potencjalnych klientów. Ludzie lubią dostawać coś za darmo, tak wiec na pewno coś takiego bardziej zachęci ich do skorzystania z oferty firmy.

https://brandcreation.pl/oferta/stoiska-targowe/

Edited by kamdo
Link to comment
Share on other sites

Zależy co i gdzie, bo jak na targach erotycznych, to wydaje mi się, że wiesz jaki target namierzasz i mniej więcej co jest modne.

Jak na targach Stowarzyszeń katolicki itp. To zainwestował bym w ładniutkie "niewinne" modelki, coś ale sexi siostra miłosierdzia. :diabelek:

Jeśli zaś, są to dożynki, ogólnie rolnictwo, to jakiś bimberek/wódka śledzik itp. 

 

Mam nadziej że pomogłem. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Tak jak osoba powyżej pisze, wszystko zależy od tego co się sprzedaje oraz jakie są to targi. Trzeba dopasować strategię reklamową dla konkretnej grupy klientów. Zastanowić się co w przeszłości zdało egzamin oraz co moze przyciągnąć potencjalnych zainteresowanych. Skorzystniae z usług zewnętrznej firmy to dobra opcja, aczkolwiek nie jest to najtańśze rozwiązanie (sprawdzi się w przypadku dużych firm).

Mniejsze firmy mogą natomiast przygotowac ciekawe gadżety reklamowe.  Polecam sprawdzić druk offsetowy na sucho H-UV i cyfrowy Drukarnia moze przygotować profesjonalne gadżety na targi. 

Edited by Klaudor
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...