Jump to content
kacpee

Stoisko na targi reklamowe

Recommended Posts

To zależy w sumie co chcesz reklamować, ale z doświadczenia z jednej pracy, wiem że dobrze mieć jakiś sprzęt na pokaz, jakieś banery typu roll up. Oczywiście ulotki i dobrze mieć jakieś gadżety, typu długopisy i zauważyłem, że ludzie się rzucają też na jakieś cukierki i te sprawy. Wtedy nawet jak ktoś tylko po nie przyjdzie to czasem się zainteresuje ;) 

Dobrze będzie skontaktować się z firmą, która opracuje projekt stoiska oraz sprawi, ze będzie się wyróżniało na tle innych stoisk handlowych na danej imprezie. Sa firmy, które zajmują się tym zawodowowo. Firm na pewno będzie wiele tak więc dobrze będize się tutaj wyróżnić w sposob pozytywny.

No i oczywiscie polecam przygotować gadżety reklamowe dla potencjalnych klientów. Ludzie lubią dostawać coś za darmo, tak wiec na pewno coś takiego bardziej zachęci ich do skorzystania z oferty firmy.

https://brandcreation.pl/oferta/stoiska-targowe/

Edited by kamdo

Zależy co i gdzie, bo jak na targach erotycznych, to wydaje mi się, że wiesz jaki target namierzasz i mniej więcej co jest modne.

Jak na targach Stowarzyszeń katolicki itp. To zainwestował bym w ładniutkie "niewinne" modelki, coś ale sexi siostra miłosierdzia. :diabelek:

Jeśli zaś, są to dożynki, ogólnie rolnictwo, to jakiś bimberek/wódka śledzik itp. 

Mam nadziej że pomogłem. ;)