Skocz do zawartości
Arlekin

Laptop do internetu i nauki online do 2500zł

Polecane posty

Witam, szukam laptopa dla dziewczyny. Ma jej służyć do nauki online (wykłady i ćwiczenia z włączoną kamerką na platformie teams), programów biurowych jak Word i Excel oraz przeglądania internetu i oglądania filmów. Ważne by miał zainstalowany system.  Wielkość matrycy standardowa czyli około 14-15 cali. Zajęcia ma zaczynać w październiku więc nie jest to pilna sprawa i myślę, że będziemy polować na jakieś promocje. Chciałbym żeby był to solidny sprzęt, który posłuży jej lata. Budżet maksymalny to 2500zł i wolałbym go nie przekraczać. Jakie procesory będą wydajniejsze do tego typu zastosowań? Lepiej szukać czegoś z Ryzenem 5 czy Intelem i5? Czy tutaj różnica będzie marginalna bez względu na to który wybiorę? Bardzo proszę o rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zakup ma być  na październik to pewnie jeszcze się trochę zmieni, ale na ten moment myślę, że coś takiego jak ten Dell powinno spokojnie dać radę. Ma i5 11stej generacji, 16 GB RAM, oczywiście Windowsa. Do takiego użytkowania, myślę że spokojnie wystarczy na długo

https://www.x-kom.pl/p/645701-notebook-laptop-156-dell-inspiron-3501-i5-1135g7-16gb-512-win10.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Dell wygląda bardzo solidnie jednak sporo przekracza budżet. Myślę, że nawet na promocji ciężko go będzie dostać poniżej 3000 zł. Zastanawia mnie za to ten Asus: https://www.x-kom.pl/p/631722-notebook-laptop-156-asus-x515ja-ej833-i5-1035g1-16gb-512-w10.html  różnica jest taka, że ma i5 10tej generacji. Czy to spowoduje, że będzie dużo wolniejszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...