Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Sezon II: Hałs M.D.

Polecane posty

Ok, szefie już lecę po kawę !

< Przynosi wszystkim kawę z odrobiną mleczka > .

No, trochę to zajęło, kawa się skończyła i trza było do sklepu lecieć. :)

Co do badania, sprawdziłem naszą pacjentkę od "wewnątrz" doktorze Raven. Okazało się, iż w "środku" znajduje się kilka rożnych substancji chemicznych miedzy innymi Fe oraz zatrważająco dużo Mg, a jak wiecie połączenie się tych związków w organizmie człowieka ( w okolicach żołądka) może doprowadzić do bardzo przykrych zdarzeń tj. te nieszczęsne gazy(...). Proponuję w takim razie zrobienie płukania żołądka, aby pozbyć się złośliwych związków chemicznych doktorze Raven.:)

A więc mamy rozwiązanie jednej dolegliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej jestem. Przepraszam że to tyle trwało ale mam już wyniki. Te białe kulki są dwie, pobrałem trochę tkanki od każdej z nich i okazało się że to lewa i prawa półkula męskiego mózgu. Teraz trzeba się dowiedzieć kim chce być pacjentka. Tutaj macie szczegółowe wyniki. Oprócz tego mózg działa sprawnie, żadnych uszkodzeń, tylko niedługo mogą nastąpić naciski z powodu drugiego mózgu, więc lepiej szybko się zdecydować co robimy bo dwa mózgi się nie zmieszczą
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Więc mamy pacjen...coś, i to coś ma 2 mózgi. Ciekawe. Jakie mamy objawy:

-guzki na mózgu, będące drugim mózgiem

-gazy, spowodowane mieszanką chemiczną

-pocenie się oczu, powód nieznany

-padaczka i utrata przytomności

-ciągła menstruacja

-owłosienie całego ciała i jądra

Upewnijcie się, czy krew 2 płci mogła spowodować resztę objawów, oprócz gazów oczywiście. Następnie wymyślcie jakąś diagnozę, ale musicie znać powód wystąpienia WSZYSTKICH objawów. Daję wam wolną rękę. Jeśli się już dowiecie, to pomyślimy co robi dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy objaw choroby został już wyjaśniony. Ehhh...

<Bierze notatnik i piszę>

1.guzki na mózgu, będące drugim mózgiem - Dużo męskiej krwi i męskich hormonów powoduje coraz większe podobieństwo do mężczyzny. Mózg kobiety sobie z tym nie radzi więc powstaje mózg męski

2. gazy, spowodowane mieszanką chemiczną - Po prostu się czegoś najadła, trzeba będzie przebadać jej żołądek

3. pocenie się oczu, powód nieznany - Jak to nieznany? Tak samo jak nadmierna potliwość wyrzuca hormony kobiece i że stara się to robić jak najszybciej jest też pot z oczu

4. padaczka i utrata przytomności - Organizm nie jest przyzwyczajony do zmiany płci, więc protestuje. Ludzki organizm tak łatwo się nie podda

5. ciągła menstruacja - Znowu dlatego że się zmienia w mężczyznę. Ciało pozbywa się wszystkiego co kobiece

6. owłosienie całego ciała i jądra - Powolna przemiana w mężczyznę

Moim zdaniem wystarczy pozbyć się męskiej krwi z jeje ciała i wpompować 100% damską. To powinno pomóc

<podaje notatnik Hałsowi>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko ładnie, tylko....całkowicie nie ładnie! Też próbowałem z tą diagnozą, ale nie obejmuje ona ważnego punktu - skąd wzięła się w jej organizmie męska krew? Jeśli brała ją z nielegalnych źródeł (bo w legalnych, by jej nie dali męskiej krwi), to musimy wiedzieć po co. Może to długie krwawienie wiadomo skąd, zaczęło się wcześniej, niż wzięła krew? Jeśli chcemy przeprowadzic pełną wymiane, to potrzebujemy zgodę pacjentki i Kaddi. Poza tym, niestety ma grupę krwi 0, więc będzie problem z załatwieniem duzej ilości krwi tej grupy. Załatw mi 2 zgody, wyjaśnienie "co męska krew robi w kobiecym ciele" lub inne rozwiązanie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak długo, ale ten pamiętnik to zajmująca lektura. Było trochę o "prawdziwej" płci sekciarzy. O kobietach silnych jak mężczyźni. One planują wprowadzić piwo własnej produkcji na Oktoberfest. Dlatego nasz/nasza pacjent/pacjentka co roku przebywał/przebywała na nim i brał/brała udział w konkursach. Spytałem się jego/jej męża czy coś wie o tej trudnej operacji, o której była mowa w pamiętniku. Przyznał, iż jego żon/żona przyjął/przyjęła krew mężczyzny, aby być w tej sekcie. Niedawno zaczęły się komplikacje z tego powodu, które znamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Christopher

Nazwisko:Stevens

Wiek:21 lat

Płeć: Mężczyzna

Rasa:Biała

Krótki opis wyglądu: Ciemno brązowe włosy do ramion, wysoki (184cm wzrostu), zwykle odziany w skórzana kurtkę i jeansy.

Stan cywilny: Singiel

Rozpoznane choroby i obciążenia genetyczne: Padaczka

Specjalizacje: kardiologia, chirurgia, diagnosta

Krótka historia edukacji : Akademia medyczna w Cambridge, chirurg wojskowy.

Cechy szczególne : Nigdy nie jest zmęczony.

Zainteresowania : Muzyka, motory i informatyka

Przynależność subkulturowa : Kiedyś skauci, teraz......

Życiowe motto : Zycie bez prób nie jest warte tego aby je przeżyć.

<wchodzi do sali>

Witam zespół.

<Bierze kartę pacjenta>

Co my tu mamy.

Transwestytę.

Będziemy to leczyć ja mężczyznę czy kobietę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Jarkin

Nazwisko: Postowski

Wiek: 26

Płeć: Mężczyzna

Rasa: Biała (Człowiek :P)

Krótki opis wyglądu: Długie blond włosy, niebieskie oczy, 179 cm wzrostu,

Stan cywilny: Wolny

Rozpoznane choroby i obciążenia genetyczne: Brak

Specjalizacje: Chirurg plastyczny, gastrolog, student ginekologii

Krótka historia edukacji: Jest wiecznym studentem, nauka się go nie ima lecz jakimś cudem ma najlepsze wyniki na testach,

Cechy szczególne: Brak

Zainteresowania: Internet, rysownictwo

Przynależność subkulturowa: Brak

Życiowe motto: Nie ma ludzi zdrowych, są tylko nie przebadani.

Jak zwykle wchodzi na salę konferencyjną lekko podchmielony, podciągając rozpięte dżinsy

Witam ponownie wszystkich nowych i starych buraków. Uprzedzając pytania, urlop był cudowny.

Co do pacjenta. Będziemy go leczyć jako mężczyznę. Rozumiem że koty (nowi) wykonali podstawowe badania. Tak? W takim razie mógłby mi ktoś dać wyniki

(uwagi co do rozgrywki: czekałem na sezon drugi z niecierpliwością, mam nadzieję że nie będzie magii czarów, szamaństwa itd. bo znowu zawieszę rozgrywkę xP) Poprawiłem kartę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam diagnozę, trafną i sprawdzoną.: Czytałem o tej sekcie. Oni palą tam w kadzidłach Ciupagozol. To wyjaśnia gazy i łzawienie. W wynikach krwi wychodzi nam alergia na potatoizydy. Są w dużych ilościach w Ciupagozolu. Organizm odrzuca krew mężczyzny. Tu mamy wyjaśnienie menstruacji, a zwiększona ilość męskich hormonów wyjaśnia bogate owłosienie. Męska niedobrana i nieprzebadana krew w ciele kobity zachowuje się jak płód. Rośnie w niej drugi organizm, czyli drugi mózg. Padaczka oznacza tylko pojawianie się kolejnych narządów, rąk, nóg, jąder. Aby jej pomóc możemy tylko wymienić całą krew, spuszczając jedną, męską i jej własną damską. Podamy jej dobraną, damską i będzie w porządku. Trzeba jeszcze pozbyć się dodatkowych organów. I proszę was zróbcie to szybko bo stracimy ją, albo nam umrze albo nam ją zabiorą. Trzeba jej podać coś na wzmocnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, no dobra. Ray - zapytaj pacjentkę, czy woli byc kobietą, czy może mężczyzną. Potem płukanie żołądka, by nie gazował i razem z resztą zespołu przystosujcie jej ciało do decyzji, którą podjęła. Coś tam jej utnijcie lub przyszyjcie. A ty Postowski przynieś nam kawę i kartę nowego pacjenta z dołu.

Jarkin - Hałsujesz. Gdyby James wymyślił coś w związku z tymi gazami (prócz najedzenie lub zmiany płci), to byłby on. Podziękuj mu :)

PS. Bycie Hałsem, gdy gra się swoją postacią jest bardzo męczące...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Świeżuteńka kawusia. Proszę. Chwilowo nie mamy dosłownie żadnych pacjentów

-Nooo to mi pasuje. Rzeczy do zrobienia na dziś: nic. Zrobione.

-O kurdeee ale jasno. Chyba mam migrenę. Idę po proszki <Odwraca się na pięcie i kieruje się w stronę drzwi. Chwyta klamkę i... pada bezwładnie na ziemię>

-Ajajajajjj. To mi pasuje zdecydowanie mniej. Rzeczy do zrobienia na dziś: Wyleczyć lub pozbyć się ciała Jarkina

-Mógłby mi ktoś pomóc?? Nie mogę się ruszyć. Nie czuję swoich kończyn... Oooch.<Mdleje>

PACJENT:

Imię: Jarkin

Nazwisko: Postowski

Wiek: 26

Płeć: Mężczyzna

Rasa: Biała (Człowiek :P)

Krótki opis wyglądu: Długie blond włosy, niebieskie oczy, 179 cm wzrostu,

Stan cywilny: Wolny

Historia Choroby: Mdlenia, migrena, bezwładność. Wszystko zaczęło się przed chwilą.

Cechy szczególne: Brak

Ubezpieczony: Na szpital.

Przynależność subkulturowa: Brak

<Przechodzi nad Jarkinem>

-Zajmijcie się nim. Ja idę pogadać z Kaddi. <Odchodząc mruczy do siebie: Ubezpieczony? Mnie nie ubezpieczyła.>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RANDOM EVENT

<w szpitalu robi się nagle ciemno>

Do sali wchodzi Kaddi.

A niech to szlag! Znowu odcięli nam zasilane! Dostałam wiadomość z elektrowni, że nie będzie prądu przynajmniej przez dwa dni. Na szczęście mamy swój wlasny, szpitalny generator - ale jego moc pozwoli tylko na dzialanie aparatury podtrzymującej życie pacjentom, a także wykonywanie prostszych badań. Ale jazdy typu rezonans, zdjęcie roentgenowe itp odpadają.

Radźcie sobie.

A, i była bym zapomniała - macie drugiego pacjenta do zaopiekowania się. Nazywa się...

<Dodatkowym pacjentem jest damianek12385. Możecie zacząć się nim zajmować po tym, jak poda swoją kartę pacjenta. Oczywiście pacjent również pisze na kolorowo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajnie po prostu. Ledwie skończyliśmy z transseksem, a dostaliśmy studenta, "nie-wiadomo-jeszcze-co" i brakiem prądu. Zaczepiscie normalnie.

Proponuję podzielic się na 2 zespoły - jeden leczy Gatesa drugi tego kogoś. Ja się biorę za Postowskiego.

<podchodzi do lezącego na kanapie Jarkina> Hmm, wygląda zdrowo. Ale omdlenia, migrena i bezwładność wskazują na problem z mózgiem. Szkoda tylko, że nie zrobimy mu rezonansu, prądu zabrakło. Obejrzę jego głowę, w poszukiwaniu siniaków <ogląda Gatesa>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<podnosi Jarkina na krzesło>

Migrena to od kawy, omdlenie od tego zaduchu.

Trzeba dotlenić mózg.

<robi Jarkinowi "koszyczek", Jarkin budzi się>

Lepiej idź do domu i się wyśpij, odpocznij.

HAŁS!!! Daj mu urlop do odwołania, w tym stanie i tak się nam nie przyda.

<siada na krześle>

Idzie ktoś do automatu, chcę zimną herbatę, ale upał>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PACJENT

Imię: Daminus

Nazwisko: Ekspedikulus

Wiek: 25 latek

Płeć: mężczyzna

Rasa: biała

Krótki opis wyglądu: krótkowłosy blondyn, zielone oczy, długi nos, 189 cm długości.

Stan cywilny: wolny

Historia Choroby: Pacjent przed przybyciem do szpitala był bardzo zajęty pomaganiem pewnej starszej pani, w pewnym momencie trzymając ją zaczął nieoczekiwanie się dusić i dostał drgawek tak silnych, że starsza pani upadła na ziemię..

Objawy: Duszności, z ust leci nom stop ślina, silne drgawki, czarny język i wrzód na sutku...

Rozpoznane choroby i obciążenia genetyczne: Daltonizm, Fenyloketonuria.

Cechy szczególne:Ślinotok.

Ubezpieczony/na: polisę wartą 1000000 złotych

Przynależność subkulturowa: dresy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dalej będę męczył z Jarkinem. Na razie wykryłem dość dużego siniaka i małą ranę. Zabrałem mu klucze od mieszkania, muszę go odwiedzić. Przyniosę wam różne pamiątki...

A co do naszego Daminusa - jest dresem prawda? Poszukajcie na nim blizn po ugryzieniach, czy ukąszeniach. Myślę, że jest to wścieklizna, prawdopodobnie jakiś jego kolega spod bloku "kupił sobie" psa, a nasz pacjent chciał się z nim zaprzyjaźnić.

Jeeejuuu, kiedy włączą ten prąd? Kawa jest zimna, a nikt tu kuchenki gazowej nie zamontował...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Chris, tak łatwo spisujesz swojego kolegę na straty?? To nie ładnie z twojej strony. Chmmm proponuję badanie krwi w obu przypadkach. Nie mamy prądu, wykażcie się że potraficie. Znacie jakieś domowe, babcine sposoby?

<Pacjent(Jarkin) wstaje z krzesła, bierze kartę Damianusa, siada na fotelu Hałsa i... obficie obrzyguje, i kartę, i biurko, i komputer Hałsa>

- Dajcie mi Craftanozol...

<Zsuwa się z fotela. Mdleje>

-Kruczku, robota pali ci się w rękach. A propos tego drugiego. Pomagał starszej pani?? I jest dresiarzem?? Czy tylko mnie coś tu nie pasuje??

Będę przez czas tego odcinka (Pacjentów) kierował dwoma postaciami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<To gabinetu wchodzi Raven z plecakiem na plecach> Odwiedziłem dom Jarkina. Pamiętacie jak wyjechał na urlop? W jego domu znalazłem ulotkę i zaproszenie na "Transwestycki Pokaz Mody Lipiec 2009" w Atenach. Co ciekawe, właśnie tam pojechał wypocząć. Poza tym, gdy odbywał się pokaz, nad Grecją przeszłą burza meteorytów, które zniszczyły wiele zabudowań, także w Atenach.

Myślę, że na pokazie w miejsce imprezy uderzył meteoryt lub kilka. Odłamkiem Postowski dostał w głowę, co doprowadziło do pęknięcia czaszki i zmniejszenia ciśnienia wewnątrz. Ciśnienie ustabilizowało się, ale duża dawka kofeiny na nowo osłabiła jego głowę. Osłabienie ciśnienia tłumaczy omdlenia i bezwładność, a migrena to skutek pęknięcia czaszki + owe ciśnienie.

<Wyciąga z plecaka różne przedmioty> O widzicie - zaproszenie, ulotka, jakiś kamień, pewnie kawałek meteorytu. A poza tym, mam butlę z gazem i rondel - możemy sobie ugotować kawę!

Został nam jeszcze tylko ten dres...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Budzi się w trakcie przemowy kruczka>

-Jakiego pokazu k***a??

<Wyrywa zaproszenie Mathowi>

-HAAAŁS. Powiedziałeś że to pokaz najnowszej superkolekcji Atens&Atens... Puściłeś mnie na pokaz mody dla transwestytów?? Fajny prezent na urlop nie ma co...

-Muahaha, fajnie co nie?? Na karcie dresa widzę jeszcze jedną nieprawidłowość. Ubezpiecznie na milion złotych? Może jego koledzy chcieli na tym skorzystać? A może to on sam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, z dresem będzie gorzej. Badanie krwi możemy przeprowadzić, nie pobierze zbyt dużo mocy z generatora. Ciekawi mnie skąd ma polisę na milion zł, okradł bank? Ja zrobię badanie krwi, a niech ktoś inny sprawdzi dom i znajomych.

Aha, co do Postowskiego - trzeba przeprowadzić operację czaszki, by wyrównać ciśnienie i wyjąc odłamki meteorytu, jeśli są.

<Mathew wychodzi robic testy>

Czas trwania - 20 minut...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Daminus został otruty przez innych dresów. Napewno chcą wyciągnąć pieniądze z ubezpieczenia. Sądząc po późnym "zapłonie" trucizny, uważam, że została ona zrobiona domowymi metodami. A Jarkin pewnie coś zjadł nieświeżego na tym pokazie i dlatego Hałs, masz teraz fotel w kolorze pawia. Niech bogowie mają w opiece Jarkina. Skoczę do domu Daminusa.

<odskakuje na jednej nodze>

Czas trwania - 40 minut

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...