Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Sezon II: Hałs M.D.

Polecane posty

Ponownie Króciutki (LOL) regulamin zabawy:

1.Wiadomo, netykieta, regulamin FA

2.Posługujemy głównie imitacją terminologii medycznej (Gorączka mrówek bananowych ), prawdziwa wchodzi w grę tylko przy niegroźnych objawach, lekach, badaniach, itp. Nie chcemy obrażać chorych ludzi.

3.Każde badanie lub inna czynność potrzebne do diagnozy trwa. Sami uczestnicy ustalają ile, ale bez przesady - ciężka transfuzja krwi nie trwa 10 minut, a prosty test 20 godzin. W trakcie badania lub czynności uczestnik nie może robić nic innego.

4.Hałs i Kaddi (jeśli wystąpi) są "nieomylni" - jeśli ktoś "wyskoczy" z jakimś nierozważnym badaniem, niepotwierdzonym przez "szefa", czy inną czynnością, to zostaje zawieszony (na kilka godzin) lub "zwolniony" do czasu nowego Hałsa, chyba, że jego badanie, czy inny uczynek "'odkryło problem".

5. Po rozwiązaniu przypadku (powiedzmy że jednego pacjenta męczymy od 1 do 7 dni), nowy Hałs zostaje wybrany przez starego, na podstawie najlepszej, wg niego diagnozy.

Jeśli ktoś decyduje się zostać Hałsem, to musi mieć do dyspozycji dość wolnego czasu, żeby zabawa mogła toczyć się w miarę swobodnie.

6.Kaddi jest w rękach moderatorów.

7. Cała gra jest humorystyczna, lekarze, a zwłaszcza Hals powinni się wykazać pomysłowością i wyobraźnią.

8. Bawimy się w "konkurs", w którym Hałs musi wyłonić dwóch asystentów spośród kilkudziesięciu kandydatów. Więc macie się wykazać ;P

9. Każdy tworzy sobie postać lekarza, w pierwszym poście pisze krótkie CV, specjalizację (nie musi taka istnieć), wygląd + kolor skóry + cechy szczególne (Hałs musi mieć się z czego naśmiewać, prawda? :P)

10. Jeśli ktoś zostanie wyeliminowany przez Hałsa z zabawy, może "odrodzić się" jako nowa, inna postać.

11. Tym razem zabawa ma prezentować wyższy poziom. Jednolinijkowce, jazdy z ziołami - odpadają.

Dopuszcza się sytuacje w której forumowicz zostaje pacjentem. Musi to zgłosić do mnie lub Rankina podczas opieki nad poprzednim pacjentem - my go "wkręcimy" do następnej kolejki.

No to jedziemy! Ponieważ tak się złożyło, ja jestem pierwszym Hałsem ;P

UWAGA 1: Każdy uczestnik zabawy musi wypełnić formularz kwalifikacyjny, osoby biorące udział w poprzednim sezonie - również.

LEKARZ

Imię:

Nazwisko:

Wiek:

Płeć:

Rasa:

Krótki opis wyglądu:

Stan cywilny:

Rozpoznane choroby i obciążenia genetyczne:

Specjalizacje:

Krótka historia edukacji:

Cechy szczególne:

Zainteresowania:

Przynależność subkulturowa:

Życiowe motto:

UWAGA 2: Od tej pory pacjentów podajemy wg następującego formularzu (pierwszy pacjent jest przykładowy):

PACJENT

Imię:

Nazwisko:

Wiek:

Płeć:

Rasa:

Krótki opis wyglądu:

Stan cywilny:

Historia Choroby:

Objawy:

Rozpoznane choroby i obciążenia genetyczne:

Cechy szczególne:

Ubezpieczony/na:

Przynależność subkulturowa:

UWAGA! OSOBA AKTUALNIE BĘDĄCA HAŁSEM LUB PACJENTEM MUSI PISAĆ NA KOLOROWO!

Zatem pierwszy pacjent:

PACJENT

Imię: Brunnhilda

Nazwisko: Sacrebleu

Wiek: 32

Płeć: kobieta

Rasa: biała

Kraj: Austria

Krótki opis wyglądu: Mocarna, muskularna i wysoka kobieta. W oczy rzucają się małe w porównaniu z jej rozmiarami piersi, i wielkie, sine oczy. Posiada blond włosy splecione w długi warkocz. W momencie trafienia do szpitala była ubrana jak na Oktoberfest.

Stan cywilny: Mężatka

Historia Choroby: Pacjentka była zdrowa jak koń przed trafieniem do szpitala.

Objawy: Utraty przytomności, padaczka, nieustająca menstruacja od dwóch miesięcy, łzawienie z oczu, gazy.

Rozpoznane choroby i obciążenia genetyczne: brak

Cechy szczególne: Obfite owłosienie całego ciała, obecność dwóch jąder w pobliżu macicy.

Ubezpieczony/na: tak

Przynależność subkulturowa: brak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEKARZ

Imię: Mathew

Nazwisko: Raven

Wiek: 27

Płeć: Mężczyzna

Rasa: Biała

Krótki opis wyglądu: Sterczące, krótkie czarne włosy, zielone oczy, mała blizna na policzku, po uderzeniu meteorytu w szpital.

Stan cywilny: Wolny

Rozpoznane choroby i obciążenia genetyczne: Schizofrenia

Specjalizacje: Psychiatria

Krótka historia edukacji: Ukończył uniwersytet Hopkinsa w Baltimore. Praktykował w polskim zakładzie psychiatrycznym, w Wąchocku.

Cechy szczególne: Charakterystyczny, podejrzliwy głos. Potrafi denerwować ludzi patrząc na nich. Sceptycyzm

Zainteresowania: Gra na gitarze elektrycznej, zbieranie znaczków.

Przynależność subkulturowa: brak

Życiowe motto: "Zawsze pamiętaj, że jesteś wyjątkowy...Tak jak każdy inny."

Hmm, ta nasza "pacjentka" wydaje się podobna, do takiej, którą miałem w poprzednim szpitalu. Ale ta jest ciekawsza. Trochę dziwne są jej cechy szczególne. Czy to na pewno kobieta? Nie przechodziła niedawno jakiejś "ciężkiej operacji"? Albo kiedykolwiek? Utrata przytomności i padaczka wskazują na problem z mózgiem, gazy prawdopodobnie spowodowane zatruciem. Trzeba się dowiedzieć, czy miała ostatnio jakieś cięższe "imprezy". Może objawy są spowodowane narkotykami? Proponuję zrobić test.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

///Bez ziół czyli zmieniam postać ;P///

Imię: Raymond, dla przyjaciół Ray

Nazwisko: Qingling

Wiek: 29

Płeć: męska

Rasa: zółta

Krótki opis wyglądu: wysoki, krótkie czarne włosy

Stan cywilny: wolny

Rozpoznane choroby i obciążenia genetyczne: brak

Specjalizacje: Najnowsze technologie w medycynie

Krótka historia edukacji: Ukończone studia z wyróżnieniem na chińskim Uniwersytecie

Cechy szczególne: Zawsze chodzi w skórzanej kurtce i spodniach

Zainteresowania: Najnowsze technologie

Przynależność subkulturowa: brak

Życiowe motto: Technologia może wszystko

Może wszczepimy jej czip do mózgu? Skoro to ma być jakieś schorzenie na tym poziomie. Do tego można przeprowadzić laserową operację oczu aby się dowiedzieć dlaczego łzawią. A skoro choroba rozpoczęła się w szpitalu, to może ją wywalimy i zobaczymy co się stanie? Całe osprzętowanie do operacji mam w szafce więc mogę zacząć od zaraz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEKARZ

Imię: Lucas

Nazwisko: Casul

Wiek: 25

Płeć: mężczyzna

Rasa: biała

Krótki opis wyglądu: mężczyzna średniego wzrostu z czarnymi oczami i krótkimi włosami

Stan cywilny: wolny

Rozpoznane choroby i obciążenia genetyczne: dodatkowy kciuk

Specjalizacja: amputacje

Krótka historia edukacji: Absolwent Akademii Amputacji im. Hipolita Ciacha

Cechy szczególne: dodatkowy kciuk

Zainteresowania: masaż, poznawanie nowych technik cięcia

Przynależność subkulturowa: brak

Życiowe motto: "Wszystko można uciąć."

Skoro jest taka umięśniona proponuję sprawdzić, czy aby nie ćwiczyła na siłowni. Mogła ciężko ćwiczyć przed Oktoberfestem. Taki wysiłek mógłby spowodować zmiany w mózgu i to co bierzemy za padaczkę, to tak naprawdę próby robienia ćwiczeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie bierzcie się do roboty i potem przedstawcie wyniki swoich obserwacji. Dobrze byłoby także zrobić dodatkowy wywiad z samą pacjentką, jeśli będzie przytomna, a także z jej rodziną, jesli do niej dotrzecie.

Słuszna uwaga z tą siłownią, sprawdźcie od razu czy nie korzystała nigdy ze sterydów ani środków dopingujących.

I zróbcie mi kawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Zbigniew

Nazwisko: Petarda

Wiek: 32

Płeć: mężczyzna

Rasa: biała

Krótki opis wyglądu: wysoki, gruby, okulary -2,5, czarne, długie włosy

Stan cywilny: wolny

Rozpoznane choroby i obciążenia genetyczne: astma sercowa

Specjalizacja: ginekologia, urologia, chirurgia

Krótka historia edukacji: Ukończone studia wyższe na wydziałach ginekologia, urologia, chirurgia

Cechy szczególne: blizna na palcu po ukąszeniu jaszczurki

Zainteresowania: metal, komputery, laseczki

Przynależność subkulturowa: metal

Życiowe motto: "Wszystko można spenetrować."

Jeżeli jest owłosiona i ma jądra to na pewno jest obojniactwo rzekome męskie. Wyciąć jej jądra, ogolić i po sprawie. Miejmy nadzieję że to pomoże !

<wychodzi po kawę>

Haus ! Masz kawę !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Ernest

Nazwisko: Analo

Wiek: coś koło 30.

Płeć: Mężczyzna

Rasa: Indianin pochodzenia Polskiego.

Krótki opis wyglądu: Niski, garbaty, długie włosy.

Stan cywilny: Singiel

Rozpoznane choroby i obciążenia genetyczne: Się zgadza.

Specjalizacje: Chirurg plastyczny, jako hobby podam onkologię.

Krótka historia edukacji: Studia na wydziale, Szydełkowania na Uniwersytecie w Masaczjusets, potem 4 letni staż w Szpitalu Św. Ducha w Krakowie.

Cechy szczególne: Garb

Zainteresowania: Onkologia i inne.

Przynależność subkulturowa: Indianin?

Życiowe motto: Lepiej raz przeciąć pacjenta a dobrze, niż kilka razy i gorzej.

Skoro ma gazy trzeba by sprawdzić co ostatnio jadła. Może to jakieś zatrucie.

<wychodzi dokonać wywiadu z pacje... z chor... no wychodzi zrobić wywiad>

**********

Czasem może mnie nie być, ale wracam bez zioła:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u jej męża i dowiedziałem się o niej czegoś ciekawego. Otóż nasza pacjentka co roku biła rekord w "Trzymaniu pełnych kufli w jednej dłoni". W zeszłym roku utrzymała 21 kufli i nie uroniła ani jednej kropli! Według mnie to dobitnie świadczy o tym, iż brała środki powiększające dłonie. Trzeba będzie poczekać, aż skończy ją badać Ernest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Daminus

Nazwisko: Ekspedikulus

Wiek: Chyba ok. 25, nie jestem pewny.

Płeć: Mężczyzna

Rasa: Biała.

Krótki opis wyglądu: Skośne oczy, wygięte uszy, kanciasty nos, brunet z płową ilością włosów, długi jak szkapa.

Stan cywilny: nie zamężny, wolny.

Rozpoznane choroby i obciążenia genetyczne: Daltonizm, Fenyloketonuria.

Specjalizacje: Ginekologia, psychiatria.

Krótka historia edukacji: Studia na Uniwersytecie w Al-Karawijjin, w następnej kolejności praca w szpitalu pw. Św. Małpki Anielki (szpital psychiatryczno-położniczy).

Cechy szczególne: Ślinotok.

Zainteresowania: Około ginekologiczne i około psychiatryczne.

Przynależność subkulturowa: Dresy.

Życiowe motto: Małpa bez ogona to i tak tylko małpa.

W objawach jest łzawienie z oczu..hmm..być może pacjentka w ostatnich dniach za dużo jadła cebuli..

Być może jej mąż maił coś z tym wspólnego..menstruacja od 2-óch miesięcy..niepokojące..

Trzeba przeprowadzić z nim rozmowę!

<<przeprowadza rozmowę i nie ma go teraz>>

---------------------------------------------------------

Doktor Ekspidikulus wrócił i miał okazję porozmawiać z mężem pacjentki i doszedł do ciekawych odkryć.

A więc..mąż Endriu powiedział mi, że jej menstruacja ma związek z nagłym pojawieniem się u niej dwóch jąder. Ale w tym samym czasie mąż stracił swoje jądra ! Pacjentka wcześniej też nie była taka umięśniona. A mąż teraz jest chudzielcem choć to on wcześniej był umięśniony. Wynika stąd, ze para zamieniła się ciałami z powodu wczesniejszych kłótni, a jako objaw dodatkowy występują u niej nagłe i nieprzewidywalne ataki padaczki wywołane wstrętem do swojego nowego ciała.

--------------------------------------------

Aby się upewnić idę zrobić wywiad z chorą..trochę mnie nie będzie więc..wtedy diagnoza będzie pełna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Lars

Nazwisko: Jonesson

Wiek: 33

Płeć: Mężczyzna

Rasa: Biała

Krótki opis wyglądu: Zaniedbane włosy, rude. Piegi na twarzy, niewysoki. Jego ubranie wiecznie jest poplamione, w kieszeni zawsze ma okulary, ale nikt nigdy nie widział, żeby je nosił.

Stan cywilny: Obecnie wolny, ale był żonaty trzy razy.

Rozpoznane choroby i obciążenia genetyczne: Nadpobudliwość, nieustalona wada wzroku

Specjalizacje: Neurolog, neurochirurg.

Krótka historia edukacji: Ukończył wyższą uczelnię w Oslo, trzy lata studiował na Harvardzie w Stanach.

Cechy szczególne: Piegi i nadpobudliwość.

Zainteresowania: Składanie modeli samolotów, odwierty czaszek, konserwy, książki naukowe.

Przynależność subkulturowa: Brak.

Życiowe motto: 'Co się odwlecze to nie uciecze' (o operacji na otwartym mózgu)

Proponuję dowiedzieć się z jakiego powodu trafiła do szpitala. Skoro była zdrowa jak koń zanim tam trafiła to po co tam szła?

Hmm... W sprawie jąder i owłosienia mam pewną teorię... Być może przekształca się w mężczyznę? Pomniejszenie piersi, jądra. Skoro małżonek mówił, że 'wyrosły' dopiero później. Musimy znaleźć jakieś starsze zdjęcia, żeby sprawdzić, czy zawsze miała takie małe piersi. Menstruacja też pasuje - organizm pozbawia się komórek jajowych. Panowie i panie! To może być przełom naukowy. Może dostaniemy Nobla! Samoczynne przeistoczenie kobiety w mężczyznę? To tylko u niektórych gatunków żab.

Zalecam również USG czaszki. Może wyjaśni powody padaczki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana ciałami? Od kiedy fani Star Treka, Stevena Spielberga i tym podobnych zajmują się medycyną?

#pije zimną kawę#

Są te wyniki testów na obecność sterydów? Mogłoby to chociaż częsciowo wyjaśnić pewne męskie cechy u naszej pacjentki...

Wie ktoś co dokładnie robiła przed trafieniem do szpitala? W jakich okolicznościach zemdlała, jeśli zemdlała? Jaki był powód jej znalezienia się w szpitalu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Przeprowadziłem laserowe badanie oczu i doszedłem do ciekawych wniosków. Oczy nie łzawią tylko się pocą. Czy nie wystąpiła nadmierna potliwość? Możliwe że to kolejny objaw przeistaczania się w mężczyznę. Do tego ma bardzo duże gałki oczne. Ledwo co się mieszczą w oczodole. A co do tego czipa. Można wszczepić?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem starsze zdjęcia i okazało się, że nasza pacjentka nigdy nie cieszyła się dużym biustem. Nie obala to naszej teorii, ale też nie potwierdza.

Sprawdziłem historię choroby i dowiedziałem się, że do szpitala trafiła po ataku padaczki zaraz przed wyjazdem na Oktoberfest. Może ćwiczyła mięsień piwny? Ciężko ustalić przyczynę... Stawiałbym na ekscytację, a jeśli brała sterydy to może być jedna z przyczyn. Niech ktoś zajmie się tymi testami. Na mnie nie liczcie! Jeśli nie chodzi o grzebanie w czyjejś głowie to jestem bezsilny.

Niepokoją mnie gazy. Może ktoś przeprowadzi gastroskopię?

A, zapomniałby - dostanę pozwolenie na przeprowadzenie tego USG? Przedawkowanie dopingu wcale nie musi być powodem padaczki, a badanie pozwoli wykluczyć uszkodzenie mózgu jako powód...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem podstawowe badania krwi. Nie uwierzycie - w jej organizmie jest mieszanina męskiej i żeńskiej krwi! Poza tym na rękach widać ślady po... nie wiadomo czym. Myślę, że w wyniku długotrwałych krwawień, wiadomo skąd, zaczęła rozpaczliwie poszukiwać krwi, która mogłaby pływać w jej żyłach. Pewnie odrzucili ją w szpitalach, jako biorcę, dlatego zaczęła szukać krwi w "podziemiu".

Niestety, nie przewidziała, że nielegalna krew jest zwykle kiepskiej jakości. Została tak przepakowana testosteronem z męskiej krwi, że zarosła i wyrosło jej między nogami dodatkowe obciążenie. <Raven zawiesza się na chwilę, po czym uparcie dyskutuje sam ze sobą. Po chwili dokańcza:> Utrata przytomności jest spowodowana niedokrwieniem, padaczka, - złym przystosowaniem organizmu do dużej ilości testosteronu.

Pocące się oczy i gazy - pocenie się oczu to prawdopodobnie alternatywna droga ucieczki dla testosteronu, podobnie jak gazy. Organizm chciał się przeczyścić, lecz nie wiedział jak.

Dalsza menstruacja także była operacja czyszczącą. Ale dlaczego wystąpiła przed objawami? Myślę, że z powodu dużej liczby chemii w organizmie, która znalazła się tam dzięki sterydom. Zawsze w organizmie coś zostanie, a nerki nie mogły tego przefiltrować. Przerzuciły je do miejsca, gdzie najszybciej opuszczą ciało, czyli wiadomo gdzie. Jednak resztki zostały w "strefie zrzutu" czyniąc wiele szkód, w tym długotrwałą menstruację.

Potrzebny jest tylko test na obecność sterydów lub innej chemii.

Zalecam podanie pacjentce dużo estrogenu. Objawy powinny ustąpić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytajcie się mnie o każde badanie, tylko je po prostu róbcie. Dopóki Kaddi nie marudzi, nie ma problemu.

Co to ma być? Polska służba zdrowia? Nie, nie jesteśmy w Polsce, więc zrobienie jakiegokolwiek badania nie oznacza najmniejszego problemu.

Zróbcie tą gastroskopię.

Żadnych chipów, potem przy rezonansie czaszki rozpierniczymy mózg pacjentki na kawałki!

Zanim zaczniemy spekulowac na temat sterydów, ktoś powinien wreszcie przeprowadzić na nie test.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem rezonans. W sumie nic ciekawego nie ma, ale z tyłu głowy możemy zauważyć 3 małe, białe plamy, prawdopodobnie guzki. Owszem, może to być tylko błąd rezonansu, ale jeśli to nie to, będzie źle. Są zbyt małe, by powodować padaczkę, ale z czasem urosną. Jeśli powiększą się o 150% będą skutecznie uciskały mózg, powodując komplikacje. Jeśli rzeczywiście bierze sterydy, to chemia w nich stosowana może je powiększyć. Wątpię, by kupowała je w aptece, a nielegalny towar ma zwykle kilka dodatkowych "mocy", w tym tworzenie nowotworów, całkowicie gratis!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem badania pod kątem sterydów. Prócz nich znalazłem również ślady lekarstw przeciwgrzybicznych. Te leki można dostać tylko na receptę i mogą uzależnić, co, według mnie, tłumaczy, czemu pacjentka ma sine oczy. W jej karcie nie ma żadnej wzmianki o tym, aby miała zapisane te środki. <namyśla się> Skoro przedtem wszystko było w porządku, czyli coś specyficznego w szpitalu zapoczątkowało te schorzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem gastroskopię i zauważyłem kilka interesujących rzeczy. Amianowicie w okolicach przełyka i dwunastnicy znalazłem opium, które pacjentka prawdopodobnie zażywała w celu uspokajającym i nasennym (w przeszłości cierpiała na bezsenność). Jednak lek przedawkowała i w praktyce spowodował nienaturalne ataki śmiechu co doprowadziło do nadmiernego łzawienia, a po drugie skutkiem ubocznym zażywania go były również niekontrolowane ataki padaczki.

(Pierwsza diagnoza- błędna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na świetny pomysł który może zrewolucjonizować medycynę! Skoro męskie hormony dostały się przez krew... to może wypompujmy z niej całą krew i wlejmy w pełni damską!!! To może być w leczeniu! Później odetniemy jądra, i ją całą ogolimy! Potem wywalimy ze szpitala i zobaczymy co się będzie działo! Jeśli nie zgadzacie się na tak rewolucjonizując kroki to może zrobimy operację mózgu aby zobaczyć co to mogą być za plamki, to mogą być zarodki męskiego mózgu które powodują całe zamieszanie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..interesująca teoria doktorze Qinglink :). Jeżeli faktycznie w mózgu naszej pacjentki powstały zarodki męskiego mózgu ( co może być również spowodowane opium- moja teoria przypominam), to podczas operacji, która MUSI się odbyć trzeba będzie wyciąć te zarodki i poddać je gruntownym badaniom, dzięki czemu stwierdzimy w jaki sposób w przyszłości będziemy mogli uchronić ludność przed tym..czymś (?). Jeżeli wszystko pójdzie dobrze (miejmy nadzieję..:)) to pacjentka szybko opuści nasz szpital i znowu będzie zdrowa jak ta przysłowiowa rybka.

Prof. Qingklink- jesteś Mistrzem !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Operacja mózgu! Teraz mówisz w moim języku.

Zażywanie opium nie prowadzi do padaczki. Myślę, że odpowiedzialne są zmiany hormonalne, z którymi mózg sobie nie radzi, lub nadmiar stresu.

----------------------------

Ledwo zacząłem zabawę w 'Hałsie' a wjeżdżam :P Do zobaczenia za trzy tygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Przychodzi wreszcie do pracy, popijając kawę> Przepraszam za spóźnienie, byłem w domu naszej pacjentki... Pacjenta? Tego czegoś. Ma mały domek na przedmieściach. Teoretycznie normalny, ale znalazłem jej pamiętnik. Przejrzyjcie sobie wpisy sami, gdyż jest ich całkiem sporo. Z ciekawszych, to jeden mówi o trudnej operacji kilka miesięcy temu, a drugi - o tajemniczym spotkaniu w piwnicy.

Co ciekawe, w samej piwnicy znalazłem mały ołtarzyk, czerwony obrus, świece, dużą beczkę starego piwa i duże ilości opium. Myślę, że należą do jakiejś sekty alkoholowej.

Na temat samej operacji brak danych w jej pamiętniku, podobnie w aktach, które nam dał Hałs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dzisiaj zapowiada się ciekawy meczyk, a Wy podejrzewam dacie sobie doskonale radę beze mnie - pierwsza osoba która zrobi mi pyszną kawę ze śmietanką zyskuje pełną kontrolę nad leczeniem pacjentki.

(Słowem: kto pierwszy się odezwie, może zostać następnym Hałsem ;P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nikt się nie zgłasza... :)

Trzymaj Hałs, kawa na pożegnanie <daje Hałsowi "pyszną kawę ze śmietanką", którą zrobił dla siebie>

A wy co tak siedzicie? Bierzcie się do roboty!

Casul - przeszukaj pamiętnik w poszukiwaniu informacji o "spotkaniu w piwnicy", dowiedz się jak najwięcej.

Qing - dokładnie poszukaj miniguzków w głowie pacjentki, a następnie spróbuj zdobyc ich próbkę. Jak zdobędziesz, to zbadaj.

Ekspedikulus - Przynieś wszystkim kawę, a potem dokładnie obszukaj pacjentkę z całej przyjmowanej chemii. Wszystko zapisz, sprawdź, czy ich połaczenie może dac któryś z naszych objawów.

Jeśli macie lepsze pomysły, to zaproponujcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej szefie! Zaraz zabieram się do operacji aby poszukać owych guzów, przy okazji wezmę próbkę z jednego. Na razie nie będę ich wycinał, najpierw przebadam próbkę. Jeśli to będzie mózg mężczyzny trzeba będzie zadać kobicie pytanie czy woli być nim, czy nią. Okej koniec gadania zabieram się do pracy. Przy okazji nie Qing, tylko Qingling, lub jak chcesz krócej to Ray.

<Bierze sprzęt z szafki i idzie zrobić operację>

Czas: ok. 40min

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...