Skocz do zawartości
SoulExtractor

Komputer stracił fps wyłącza się podczas grania i zawiesza się podczas uruchamiania pc

Polecane posty

Witam od pewnego czasu mój pc stracił fps w grach wyłącza się podczas grania i zawiesza się podczas uruchamiania 

Mój komputer miał 130 fps chyba w lidze a teraz mam około 60 a pod koniec gry spada do 30 chociaż nie mam ustawione maksymalnej ilości fpsów i taki spadek fpsów mam w każdej grze nie tylko w lolu i w gta 5 nie wczytują mi się tekstury 

Komputer wyłącza się podczas grania gdy odpalam np taki tytuł jaki gta 5 albo elite dangerous podczas wchodzenia do sklepu gdzie kupuję się przedmioty za walutę premium i jeszcze przy innych grach gdy dzieje się w zbyt wiele to pc się wyłącza   chociaż ma normalną temperatura max do 72 stopni stałe podczas używania to jest 64-65 i podczas grania   

Komputer zawiesza się podczas uruchamiania zawsze na 4 etapach 1 na samym starcie gdy widzę możliwość uruchomienia biosu 2 po biosie gdy widzę czarny ekran z jakimiś napisami to czasem się nie wczyta cos podobne to tego tylko zamiast biosu są wczytywane dyski  chyba (nie umiałem znaleźć swojego a nie chce resetować pc żeby nie czekać 20 minut i nie chce go jeszcze bardziej zepsuć) https://imgur.com/a/SXwwIrK 3 gdy widzę ikonkę windowsa i kółko pod nim 4 gdy już się wszystko włączy i mam mi wyskoczyć ekran blokady to robi się czarny ekran i muszę resetować pc 

I jeszcze mój komputer nie wyświetla mojego podzielonego dysku przez co nie mam 250gb  pamięci i mój dyski c chodzi bardzo wolno 

oto moje specyfikacje komputera (jak by ktoś pytał to mam komputer stacjonarny i komputer jest stary nie wiem ile ma lat)

Procesor  amd athlon II x4 640 3 Ghz 
Ram 6 GB
Karta graficzna amd radeon 6800 series (dokładnie tą https://imgur.com/a/TjpIBvu)
Dyski hdd 2 jeden 1Tb drugi 180Gb i jak by ktoś pytał to mam na tym 180GB mam windowsa  (to własnie z tego 1TB odłączyłem te 250GB)
Zasilacz aerocool e80-700 700w 

I tak jak już pisałem max stopni miałem 72 na biosie gdy sprawdzałem nie dawno a średnio to mam 64 a gdy pc jest nie używany to spada do 30 i mam 2 wiatraki jeden z przodu a drugi z tyłu i oba wydmuchują powietrze chyba 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...