Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

beowulf111

Rozwiązany: Demo

Recommended Posts

Mam jedno aczkolwiek zasadnicze pytanie, dla niektórych może dosyć głupie ale proszę o wyrozumiałość.

Czy demo mam takie same wymagania sprzętowe jak pełna wersja gry, otóż chodzi mi o to czy pójdzie mi gra jeśli działało mi demo tej gry?? :ermm: Proszę o rzetelną odpowiedź i z góry dziękuje.

Czy demo mam takie same wymagania sprzętowe jak pełna wersja gry

Myślę że w 99% tak, nie licząc wymaganej wolnej ilości pamięci na dysku twardym...

Jak demo Ci działa to pełna pewniej również, ew. full może działać lepiej (optymalizacja :D ) ale gorzej chyba nie...

Zazwyczaj jest tak, jak pisze unknown301, szczególnie, jeśli twórcy są leniwi i w ramach dema udostępniają jakiś wycinek gry (np. tutorial i jedną, dwie misje). Czasami jednak demo może mieć niższe bądź wyższe wymagania od pełnej wersji. Ten pierwszy przypadek może występować w sytuacji, gdy w demie nie są obecne wszystkie efekty, które pojawiają się w pełnej wersji (np. w FPSie nie ma potężniejszych broni i przeciwników, z którymi się wiążą różne bajery - bardziej szczegółowe modele, specjalne efekty towarzyszące wystrzałom z broni itp.). Drugi przypadek to np. oparcie dema na wczesnej, niezoptymalizowanej wersji gry - jakieś błędy w kodzie gry owocują zawyżonymi wymaganiami.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...