Skocz do zawartości
morisato

Assassin's Creed Odyssey zbugowało mi misję Wyzwoliciel

Polecane posty

Witam

Jak w opisie, miałem problem z uwolnieniem więźnia w misji wyzwoliciel. Zabiłem wszystkich strażników i już miałem więźnia na plecach ale zachciało mi się podnieść strzały które były przy ścianie, tym samym mój npc upadł i wpadł w ścianę. Nie przejmowałem się tym, grałem dalej robiłem inne misję, jak się okazało ta misja jest wymagana do usunięcia jednego z czcicieli, a punkty zapisu już dawno zostały nadpisane. Próbowałem nawet cofnąć się do punktu zapisu najstarszego jaki mam w sumie 10 godzin do tyłu ale nic to nie dało. Cały czas ten npc jest uwięziony w ścianie. Nie wiem co robić. Czy da się jakoś powtórzyć daną misję ? tzn. skasować ją z aktywnych i ponownie ją wziąć od zleceniodawcy.

 

Chodzi ogółem o zrobienie czciciela: Mistrz, na stronie gry-online.pl pisze że trzeba zrobić misję "wartość życia". Jest ona nadal niedostępna dla mnie więc myślę że to dlatego że zepsułem zadanie Wyzwoliciel.

Assassin's Creed® Odyssey2021-5-16-16-38-49.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kombinować z wczytaniem gry, mi też w paru zadaniach NPC nagle stanął i nie chciał się za Chiny Ludowe ruszyć. Poza tym, jak uruchamiasz grę to procesy w menadżerze zadań ustaw wydajność na wysoką, może to zlikwiduję buga? Bo jak ja nie korzystałem z tej opcji to bywało tak, że lista zadań naglę mi zniknęła. Niestety musisz się przyzwyczaić, że gra jest zabugowana, spędziłem z produkcją 400 godzin, wiem jakie błędy potrafi zaserwować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...