Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamiks

Oblivion, quest Szkolenie w celności

Polecane posty

Witam .Mam mały problem z tą misją .Chodzi o to że mam qesta i wszystko co do niego potrzebne ale nie mam jak dac luku npc-owi (o po drugie nie wiem czemu wszystkie elfickie łuki zamiast elfickie pisze wilfickie) w opcjach rozmowy jest tylko jedna opcja -plotki. Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka w tłumaczeniu- "E" leży obok "W". Można to naprawić w Construction Secie. Po włączeniu programu wybierasz File->Data, w następnym okienku zaznaczasz "Oblivion.esm" klikasz OKoraz "!Oblivion_PL.esp" i klikasz OK. Czekasz, aż wczyta, a następnie z okienka "Object Window" wybierasz po kolei (klikaj na te plusiki): Items, Weapon, Weapons, Elven. Ze spisu przedmiotów znajdującego się obok wybierz ten, który w kolumnie "Name" jest oznaczony "Wlficki łuk". Klikasz dwa razy, otworzy się jeszcze jedno okienko i przy "Name" poprawiasz pomyłkę tłumacza :blush: . Wybierasz OK, a poźniej File-> Save. Zapisujesz go i wychodzisz z programu. Plik, który stworzyłeś jest traktowany jako mod, dlatego najpierw uruchamiasz Launchera, wchodzisz w Pliki Danych i zaznaczasz plik o tej nazwie, jaką nadałeś mu przy zapisywaniu.

A co do tej misji, to nie wiem. Chyba jej nie robiłem :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...