Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Filmy i seriale animowane ogólnie

Polecane posty

Jak dla mnie, wymiatający jest odcinek, w którym dzieckiem pani Toma zajmuje się opiekunka. Niania cały czas gada przez telefon i nie zauważa, jak dziecko wychodzi przez okno. Dziecko łamało wszelkie prawa fizyki, Tom cały czas je ratował, a mnie rozbolał ze śmiechu brzuch.

Przypomniał mi się Cekin. Jaki to miało oryginalny tytuł ? Cekin był psem pilnującym dziewczynki Mindy. Mindy pakowała się w tarapaty a Cekin ją ratował , na końcu każdego odcinka Cekin obrywał za "ratowanie " a chyba raczej bałagan. Tchórzliwego psa ktoś ogląda ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką stronkę polecacie do obejrzenia kreskówek? Znam kilka, ale gdy chcę coś obejrzeć zawsze film jest niedostępny czy też usunięty...

zalezy ktore znasz... najlepsze to chyba kreskowka.pl, kreskowki.fani.pl, kreskoweczki.pl, ikreskowki.pl, kreskowki.tv, no i oczywiscie nostalgia.pl. jest ich wiecej, ale najwiecej kreskowek jest wlasnie na nich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką stronkę polecacie do obejrzenia kreskówek? Znam kilka, ale gdy chcę coś obejrzeć zawsze film jest niedostępny czy też usunięty...

zalezy ktore znasz... najlepsze to chyba kreskowka.pl, kreskowki.fani.pl, kreskoweczki.pl, ikreskowki.pl, kreskowki.tv, no i oczywiscie nostalgia.pl. jest ich wiecej, ale najwiecej kreskowek jest wlasnie na nich

Ale te strony są legalne, nie? Bo chętnie parę rzeczy bym tam obejrzał, ale w piractwo się pakować nie chcę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te strony są legalne, nie? Bo chętnie parę rzeczy bym tam obejrzał, ale w piractwo się pakować nie chcę.

czy to legalne jest? osobiscie nie widze nic zlego w umieszczaniu w necie takich starych kreskowek, ktorych nie mamy juz mozliwosci obejrzec w TV :smile: ale tez faktem jest, ze na kilku takich serwisach sa rowniez (obok kreskowek) pelnometrazowe filmy animowane, co legalne na pewno nie jest :ermm:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim wypadku, to chyba Ci co udostępniają łamią prawo, bo tak naprawdę np. ja nieświadomie mógłbym go obejrzeć nie widząc w tym nic złego skoro na stronie ten film jest... ;)

ale czy ktoś ogląda pełnometrażowe filmy przez strony internetowe? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma może linka do muzyki z bajek Hana-Barbera? Głównie chodzi mi o główny motyw Wacky Racers (odlotowy(?) wyścig). Ktoś to kojarzy?

TigerHellmaker

To była postać z Animaniaków chyba i tam występował tak samo jak Stara Wiewiórka oraz Kogut który udaje człowieka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy ktoś ogląda pełnometrażowe filmy przez strony internetowe? :/

w zyciu bym nie smial :sleep: i nie chodzi o to, ze jakosc kiepskawa - umieszczenie calego filmu na stronie to tylko inna forma piractwa. jakby nie patrzec, kreskowki tez sa na tych stronach nielegalnie - producenci raczej (acz moge sie mylic, choc watpie :happy: ) nie wyrazili zgody na ich zamieszczenie. przydalaby sie opinia ktoregos z redaktorow :blush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa Firmówka Nicka :D, z jednym odcinów pamiętam, że Rocko z swym qumpelem grał w Baseball ale wpadła im legendarna piłka (jakiejś gwiazdy) wpadła za płot sąsiada a on nie chciał odadać, i tak musieli udać na mecz by zdobyć ją jeszcze raz, ale dostali zaaaaawysokie miejsca :D, i dalej nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa Firmówka Nicka :D, z jednym odcinów pamiętam, że Rocko z swym qumpelem grał w Baseball ale wpadła im legendarna piłka (jakiejś gwiazdy) wpadła za płot sąsiada a on nie chciał odadać, i tak musieli udać na mecz by zdobyć ją jeszcze raz, ale dostali zaaaaawysokie miejsca :D, i dalej nie pamiętam.

W końcu ją dostali ale oddali małemu chłopcu z wielkimi oczami , który to ją później w domu rozwalił

:P Widziałem to eony temu .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kreskówko Maniacy, mam prośbę

Chce zrobić Petycję do mojego Operatora Multimedia S.A, ponieważ usuneli Jetix, i chce zrobić petycję, najlepiej internetową taką aby z Multimedia mogli ją zobaczyć, i przeczytać co inni ludzie o tym sądzą że usunięcie Jetixu NEGATYWNIE wpłyneło, mam jak na razie spore gronko ludzi, co chętni na petycję, jeszcze trochę ludzi znajdę na innych forach, co jest informacja o usunięciu Jetixa przez Multimedia S.A.

Przy Okazji, nigdy petycji nie robiłem, co mam napisać ?

Coś jak to ?

Droga Multimedia S.A chce zauwarzyć że zmiana Jetixa na Nickelodien, negeatywnie wpłyneła na sporą liczbę widzów w tym mnie, dlatego proszę i nie tylko ja abyście zwrócili z powrotem kanał Jetix, i dalej nie wiem co ? , jak napsiałem nigdy nie pisałem więc nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw kilka błędów ortograficznych, i inne błedy w wyrazach np. "negeatywnie". Aha, nie ma także kanału "Nickelodien" tylko "Nickelodeon". Co do treści to niestety nie wiem, ale chyba powinna taka wystarczyć.

BTW: Moim zdaniem Jetix spadł teraz na psy. Pamiętam kiedyś, jeszcze było nieźle, ale teraz co nie włączę to tylko anime i rabanina. Jak przypomnę sobie czasy Fox Kids, to aż się łezka w oku kręci. Na szczęście teraz "Świat według Ludwiczka", "Tajne akty psiej agencji", "Walter Melon", "Rodzina Tofu", "Dzieciaki z klasy 402", "Wunschpunch" czy inne lecą na Jetix Play, dlatego tez mogę je oglądać. Jedyne kanały jakie oglądam z kreskówkami to Jetix Play, Boomerang i Cartoon Network. Czasami zerknę tez na Diney Channel, ale teraz to tylko same animowane seriale, które mnie nie interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo widzisz. Cały problem polega na tym, że czas dalej brnie do przodu, a wszystko się kiedyś zmienia. Rynek azjatycki oferuje wiele ciekawych pozycji i jeśli takowe cię nie interesują, to wtedy klops. Choć zgodzić się muszę, że kilku ciekawych pozycji mi brakuje. Choćby taki Walter Melon, czyli śmieszna parodia historii i kinematografii, oraz Motomyszy z Marsa.

Najważniejsze, że trzeba się spróbować odnaleźć w tym zmiennym i okrutnym świecie kreskówek. Do wyboru to, czekanie na odgrzewane kotlety, czy porzucenie kreskówek. Wybór należy do ciebie! :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kreskówko Maniacy, mam prośbę

Chce zrobić Petycję do mojego Operatora Multimedia S.A, ponieważ usuneli Jetix, i chce zrobić petycję, najlepiej internetową taką aby z Multimedia mogli ją zobaczyć, i przeczytać co inni ludzie o tym sądzą że usunięcie Jetixu NEGATYWNIE wpłyneło, mam jak na razie spore gronko ludzi, co chętni na petycję, jeszcze trochę ludzi znajdę na innych forach, co jest informacja o usunięciu Jetixa przez Multimedia S.A.

Przy Okazji, nigdy petycji nie robiłem, co mam napisać ?

Coś jak to ?

Droga Multimedia S.A chce zauwarzyć że zmiana Jetixa na Nickelodien, negeatywnie wpłyneła na sporą liczbę widzów w tym mnie, dlatego proszę i nie tylko ja abyście zwrócili z powrotem kanał Jetix, i dalej nie wiem co ? , jak napsiałem nigdy nie pisałem więc nie wiem.

Przede wszystkim powinieneś pozbierać podpisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie : Simpsons vs Southpark.

South Park. Próbowałem oglądać nowe odcinki Simpsonów, niestety dla mnie prawie w ogóle nieśmieszne, nie to, co pierwsze sezony. South Park natomiast w miarę regularnie dostarcza odpowiednio duże dawki chamskiego humoru i bezczelnych parodii wszystkiego dookoła, aby była przyjemność z oglądania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smerfy są rzeczywiście świetne, ale Muminki sa dla mnie zupełnie niestrawne. (zwłaszcza motyw przewodni - "Muminki się cieszą, radością i życiem" - zaraz, jak można cieszyć się radością? Myślałem, ze radość polega właśnie na cieszeniu się, więc jak? Cieszą się, ze się cieszą?). A no właśnie, jak nazywała się mamusia Muminka, zanim urodziła Muminka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...