Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Filmy i seriale animowane ogólnie

Polecane posty

Mnie tam się podoba Johny Bravo. Najleprzy odcinek był ten jak sobie zamówił dziewczyne w paczce :)))

O tak. Johny i jego genialne odzywki wymiatają. Poza tym niezły jest ten gość co prowadzi restaurację :D:D:D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !!TUREK!!

EEEyyy pamiętak ktoś "Kapitana Jastrzębia" ?? czy jakoś tak?? no to to był ten "Cubasa" co w noge grał :] albo zioma Puchatka i Smurfy?? :P a JATAMAN ??:D to były czasy teraz nic mnie już tak nie jara... no może KOTOPIES ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście

Yo...

Mnie się podoba się również JB i te fajne "bobery(Angry Beaves czy jakoś tak)" co na minimaxie puszczają, a z tych powarznych to lubie X-Men i X-MEN EVOLUTION...

No i oczywiście niezastąpione najlepsze i wypasione.... "THE SIMPSONS" - najlepszy serial jaki w życiu widziałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwiła mnie nieobecność na tym temacie (chyba że ślepy jestem) takiego programu jakim na MTV jest "celebrity deathmatch" czyli walki znanych i popularnych (często tylko w stanach) ludzi :D jest to dość śmieszne a pasuje chyba do tego tematu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Jak ja wczesniej mogłem nie zauważyć tego topika...)

Mi najbardziej podobają się:

-Swiat według Ludwisczka (i te jego teksty :)

-Swiat nonsensuw u Stiwensów (też fajne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV ma pare fajnych kreskówek.

Najlepsza jest "Daria" ! :) Wszystko lekceważy, do wszystkiego podcodzi z dystansem, nie chce i nie moze sie przystosowac, jest cyniczna i jej zlosliwe uwagi, np co do glupiej siostrzyczki cheerleaderki sa po prostu wspaniale :)

Na MTV jest tez fajna taka nowsza kreskowka Spy Groove o dwóch agentach, którzy mają ratować swiat przed próznoscią. Zaleta tej serii jest masa nawiazan do swiata showbussinesu, caly czas sa tam jacys rysunkowi aktorzy, piosenkarze itp. Wyglada to swietnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MTV jest tez fajna taka nowsza kreskowka Spy Groove o dwóch agentach, którzy mają ratować swiat przed próznoscią. Zaleta tej serii jest masa nawiazan do swiata showbussinesu, caly czas sa tam jacys rysunkowi aktorzy, piosenkarze itp. Wyglada to swietnie :)

Też to lubię :D Najbardziej podobał mi się odcinek z tym wulkanem... jak narazie ;). Ta kreskówka ma fajny klimacik, pomysł na nią znakomity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do grona moich ulubionych kreskówek zaliczę:

- Ach ten Andy !

- Świat wedłyg Ludwiczka

- Lucky Luke

- Scoby Doo

- Muminki :D

- Drabon Ball

Natomiast niecierpie Pokemonów, Digimonów, Medabotów itp.itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, świetny topic :D .

Pinki i Móżdżek rządzą, a jak :D Świetna kresdkówka o myszy, która chce podbić świat :D . Lol

Tia... "To Pinky jest i Mózg, to Pinky jest i Mózg, to Pinky, to Pinky jest i Mózg Mózg Mózg Mózg Mózzzzg...." - I'm lovin it ;)

Hehehe, przypominam sobie, jak to parę lat temu na kolonii wszyscy mówili na mojego brata Pinky, a na na mnie Mózg... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze kreskówki miał wg mnie nickelodeon, ale z Cartoon Network pamiętam jedną, wymiatającą serię - SWAT Cats. Wydaje mi się, ze trafiła tam cos przez przypadek, bo i nie ten styl. i trochę bardziej brutalne i poważne. Ale seria znakomita. Szkoda, ze niekt nie wpadnie na pomysł by przedstawić ją polskiemu widzowi. Na Rtl2 chyba szła kreskówka, której nazwy nie pamiętam, ale chyba nosiła taką samą nazwę jak bohater serii - Montana. Była to kreskówka przygodowa w której bohaterowie usiłowali zdobyć relikty przeszłości w każdym zakątku świata. Bardzo Ładnie narysowana i z przyjemnym wątkiem edukacyjnym geograficznym, historycznym i mitologicznym. Pozdrówka

Czy ktoś z Was oglądał może SWAT cats? O takich dwóch kotach do zadań specjalnych, mieli własny myśliwiec. Każdy odcinek był poświęcony w dużej mierze walce przeciw rozmaitym bestiom i ratowaniu swiata. Ale powiadam,seria całkiem przyjemna w odbiorze, nie to, co te nędzne Kangusy i Crocosy, choć to drugie dało się jeszcze jakoś oglądać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, przypominam sobie, jak to parę lat temu na kolonii wszyscy mówili na mojego brata Pinky, a na na mnie Mózg... :P

Kiedyś w podstawówce wołaliśmy na kolegę Pinky i raczej nie był z tego zadowolony :) A sama kreskówka git... pamiętam odcinek, jak Mózg wykombinował, że wystarczy zebrać odpowiednią ilość kasy i będzie można sobie zbudować "prywatną" Ziemię naturalnych rozmiarów. Gdy wszystko było gotowe, okazało się, że oryginałowi grozi zagłada ze względu na kometę :P to co wszyscy zrobili?? przenieśli się na kopię, a myszony wylądowały w swojej klatce (tam gdzie ich miejsce :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulbione to:

-The Simpsons Szkoda ze juz nie emituja tego na fox Kidsie :(

-Labolatorium Dextera (swietne szczegolnie nowe odcinki)

-Mroczne opowieści Billego i Mandy Za brak happy endow :P

-Świat według Ludwiczka Andy Anderson rulez:D

Po za tym jeszcze kilka innych całkiem niezłych. Ogólnie to kreskówki ogladam cały,mi godzinami:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą kreskówką jest Jony Brawo. jest to kreskówka przy, której można się uśmiać. Jego specyficzne ruchy i mowa jest super. Genialni są jego przyjaciele i matka. Ta kreskówka bije wszystkie na głowę. 8):D :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr_cruces

nie ma to jak kreskowki gdy dopada nas nuda. wg mnie najlepsze to: atomowki i straznicy czasu. to moge ogladac caly czas. podoba mi sie szczegolnie kreska w tych kreskowkach. grubo rysowane postacie tla etc. przyciagaja uwage, po prostu arcydzielko..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.

Ludzie, najlepsze kreskówki lecą na FoxKids. Ogląda ktoś Ludwiczka??? Jak nie, to żałujcie - boskie!!!! Fajny jest też Andy. "Ach ten Andy, ach ten Andy..." Ten temat ulżył mi trochę w cierpieniu - myślałem, ze jestem jedynym osobnikiem w wieku 16 lat, który ogląda kreskówki :) Jaki z tego wniosek??? Jesteście wszyscy tak samo świrnięci jak ja :) Nie starczy dla nas miejsc w szpitalach:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, najlepsze kreskówki lecą na FoxKids. Ogląda ktoś Ludwiczka??? Jak nie, to żałujcie - boskie!!!!

Taa. Ludwiczek jest niezły. Świetny odcienk był z zamaskowanym szachistą :lol: .

Fajny jest też Andy. "Ach ten Andy, ach ten Andy..."

Mi się za bardzo ta kreskówka nie podoba. Jakoś zbytnio nie trawię.

Ten temat ulżył mi trochę w cierpieniu - myślałem, ze jestem jedynym osobnikiem w wieku 16 lat, który ogląda kreskówki :)

Co ty?! Oglądać kreskówki można w każdym wieku.

Jaki z tego wniosek??? Jesteście wszyscy tak samo świrnięci jak ja :) Nie starczy dla nas miejsc w szpitalach:)

... i służba zdrowia przez nas zbankrutuje. Może dostanę izolatkę koło pokoiku Mr Jediego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek razem z Nekko oglądałyśmy Futuramę i tą kreskówkę właśnie uważam za najlepszą. Fry i Professor rulez :D Na uwagę zasługuje też postać demonicznego Świętego Mikołaja :twisted: w odcinku o świętach :lol:

Przepadam też za Family Guy, a szczególnie za Stewie'm :wink:

-shadowcat-

"Jaką ja niedawno miałam radochę... znalazłam moje strae kasety VHS gdzie były Smerfy 2 odcinki, ale jednak coś... i znalazł się jeden odcinek Muminków!!! Łiii, ten z Buką"

Jak byłam mała to się bardzo bałam Buki, i uciekałam z pokoju jak ją widziałam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek razem z Nekko oglądałyśmy Futuramę i tą kreskówkę właśnie uważam za najlepszą. Fry i Professor rulez :D Na uwagę zasługuje też postać demonicznego Świętego Mikołaja :twisted: w odcinku o świętach :lol:

Przepadam też za Family Guy, a szczególnie za Stewie'm :wink:

Pewnie znowu ktoś mi zarzuci, że jestem zboczona i perwersyjna, ale Professor jest najafajniejszy, jak lata po domu nagi :lol: Wtedy ma nawet slady po opaleniznie widoczne! :D Heh, Swiety Mikolaj tez jest niezly, szczegolnie jego krwiozercze mechaniczne renifery i wielkie uzi :) Swietna bajka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
Garfield - także bardzo fajna kreskówka. Niestety chyba nikt w tej chwili nie pusza jej w telewizji, a komiks w "Wyborczej" ukazuje się tylko raz w tygodniu.

Tak, Garfield to była fajna kreskówka. Ten specyficzny humor bardzo mi się podobał. Kiedyś leciała na Polsacie, ale niestety teraz jej już nie ma. Ale może kiedyś (mam nadzieję, że to będzie szybsze kiedyś :D) Garfield wróci na antenę Polsatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...