Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pater

Klawiatura dla gracza do 100 zł

Recommended Posts

Planuje zakup klawiatury dla graczy góra do 100 zł,najlepiej gdyby miała podświetlane klawisze i dodatkowe przyciski multimedialne.Nie mam na razie sprecyzowanego modelu ale mógłby być to Logitech,Razer,lecz nie koniecznie.

To życzę powodzenie w szukaniu Razerów albo Logitechów z podświetleniem do 100 zł:) Tak to tylko w salonach ERY kolego;) Takie klawiaturki zaczynają się od 2,5 stówy. Do 100 zł to tylko najzwyklejsze modele, lub coś z firmy A4Tech np. Xgame G800. Ale to oczywiście bez porównani9a do tamtych dwóch firm.

Widzę, że ktoś w takiej samej sytuacji jak ja :D. W sumie ja mógłbym wydać więcej kasy ale problem polega na tym, że klawiaturki Logitech/Razer z podświetleniem zaczynają się od 200zł no i to, że przyciski multimedialne są tylko do sterowania odtwarzaczem muzyki.

Ja używam Logitech Media Keyboard 600, bez podświetlenia ale z wszystkim co może mi być potrzebne. A podświetlenie to chyba sam zrobie.

Logitech Ultra-X. Niski skok. Płaskie klawisze. Bardzo fajna do pisania i do grania. Cena ok80 zł. Nie ma podświetleń inych bajerów. Za to zapewnia duży komfort pracy.

Tak obrzydliwego designu w życiu nie widziałem i takiego [beep] bym za darmo nie wziął. Zastanawiam się co ich skłoniło do zrobienia czegoś takiego.

W każdym bądź razie grzebałem troche w necie i znalazłem coś co może Cię zainteresować (sam bym kupił ale ma za mało przycisków dodatkowych) Revoltec Lightboard XL 2. Mnie się nawet podoba, klawisze mogłyby być normalne ale da się to przeżyć. Jak dla mnie niestety ma za mało przycisków dodatkowych.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...