Skocz do zawartości
Cardinal

Dla odmieńców - industrial, doom, space, symphonic etc.

Polecane posty

Gość borys

Deathsane napisał:

Wkurza mnie to ze jak ktos sie bierze za elektronike to odrazu wychodzi spedalona muzyka.

Totalna bzdura! człowieku myśl co piszesz! A zanim Walniesz taki osąd posłuchaj np: Fantomasa, Tomahawka, Bucketheada, Secret chiefs 3... no na początek Ci starczy :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Kovenant - pamiętam, że pierwszą ich piosenką, którą usłyszałem był cover Babylon Zoo - SPACEMAN. Wciska w fotel, co nie?? Potem usłyszałem The Human Abstract i tak żyję wciśnięty w fotel do dziś:))

W sumie to dawno nie słyszałem nic na temat tej kapeli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dysza666
Z Rammstein'a podobał tylko jeden utwór... taka ballada qrcze, nie pamiętam tytułu... na teledysku był taki gośc z gigantyczną gitarą...coś mi tak świta.

nie jestem pewien, ale chyba "Sonne" z płyty "Mutter"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonne nie :D Sonne to była śłiczna parioda śpiącej królewny :D.... szczególnie kiedy w ten perwerwesyjny ogromna kobieta biła tych małych szczęśćliwców po pupiE :D

Ciekawostka: mój nauczyciel historii śpiewał Sonne na jednym z apeli. :) I wyszło mu wyjątkowo dobrze. Fajną mam szkołę, nie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CARDI TO PISAŁ >>>> A czy przypadkiem ten nauczyciel nie miał wąsika, nie czesał się w prawą stronę, nie machał ręką i nie wyglądał nieco nieświeżo? O takich rzeczach jak swastyka na czole nie wspomne ;]

Feo: Może jeszcze był piratem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CARDI TO PISAŁ >>>> A czy przypadkiem ten nauczyciel nie miał wąsika, nie czesał się w prawą stronę, nie machał ręką i nie wyglądał nieco nieświeżo? O takich rzeczach jak swastyka na czole nie wspomne ;]

Feo: Może jeszcze był piratem ?

Lol.. szkoda, ze zart rozumiany w tak waskim gronie, jak os zla Bytom-Jaworzno-Siemce ;].

Co do tego nauczyciela, to w Killoyu jest 2 kolesi nauczycieli angielskiego z gimnazjum mojego kumpla na Rudzie Slaskiej ;]. Killjoy to taki zespol heavy z elementami thrash :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm :/..... nieźle ale u nas w szkole niemożna pić...

Eeee... Śpiewał to zupełnie na trzeźwo, a wszystko było z góry zaplanowane. :)

Co do tego nauczyciela, to w Killoyu jest 2 kolesi nauczycieli angielskiego z gimnazjum mojego kumpla na Rudzie Slaskiej ;]. Killjoy to taki zespol heavy z elementami thrash

No, ten nauczyciel też jest w kapeli (wokal). Nawet w dwóch. Brokilon gra heavy metal, a F-22 jajcarski hard-rock. Ten pierwszy jest lepszy, ale na razie nic nie nagrali. Drugi nagrał demko, chcecie, to zessijcie z www.mp3.wp.pl

Ale skończymy ten offtopik (jak zwykle ostatnie słowo musi należeć do mnie ;)). :) Jak chcecie jeszcze o tym pogadać to na ogólnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu
Z Rammstein'a podobał tylko jeden utwór... taka ballada qrcze, nie pamiętam tytułu... na teledysku był taki gośc z gigantyczną gitarą...coś mi tak świta.

No cóż teledysków nie widziałem ale może chodzi o "Kokain" ? Swoją drogą Rammstein to mój pierwszy zespół metalowy jaki słuchałem i bardzo mi się podoba, może moglibyście polecić coś w tym stylu. A utwory jakie słuchałem i bardzo mi się spodobały to "Feuer Frei", "Du hast" i "Asche zu Asche". Swoją drogą posty troszkę zbaczają z tematu... szkoła, no cóż wymądrzać się niebędę bo rangi zbyt dużej niemam ale to taka moja uwaga...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż teledysków nie widziałem ale może chodzi o "Kokain" ? Swoją drogą Rammstein to mój pierwszy zespół metalowy jaki słuchałem i bardzo mi się podoba, może moglibyście polecić coś w tym stylu.

No, Rammstein jest bardzo metalowy, nie ma co ;]. A co do zespolow podobnych, to Nine Inch Nails, Marilyn Manson, Deathstars, Samael, Laibach, Skinny Puppy. Ogolnie szukaj zespolow grajacych industrial rock i industrial metal :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało pijesz Cardi za mało... możemy zamienić się miejscami bo ciś mi sie wydaje że za dużo pije.. tak dobrez słyszyćie... a jak mi sie wydaje to muszę zdrowo przesadzać :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może wreszcie posłucham Ministry... Albo The Cure :P W sumie jakoś nigdy nie przepadałem za industrialem od NiN. Może za mało kwasu? :P

Zacznijymy od tego, ze NIN ma tyle wposlnego z industrialem co Marilyn Manson, Ministry i Rammstein ;]. Jak chcesz poslucahc industrialu to poslcuchaj Throbbing Gristle, Merzbowa albo ew. starych plytek Skinny Puppy, tudizez Einsturzende Neubauten.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może wreszcie posłucham Ministry... Albo The Cure :P W sumie jakoś nigdy nie przepadałem za industrialem od NiN. Może za mało kwasu? :P

Zacznijymy od tego, ze NIN ma tyle wposlnego z industrialem co Marilyn Manson, Ministry i Rammstein ;]. Jak chcesz poslucahc industrialu to poslcuchaj Throbbing Gristle, Merzbowa albo ew. starych plytek Skinny Puppy, tudizez Einsturzende Neubauten.

Ze swej strony dorzuciłbym jeszcze Zbigniewa Karkowskiego oraz Russella Haswella.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swej strony dorzuciłbym jeszcze Zbigniewa Karkowskiego oraz Russella Haswella.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .. nie znam Zbycha, a Russell mi sie kojarzy z czyms innym,a le nie pamietam z czym, hehe. W polsce nie ma specjalnie dobrego industrialu. Strommousheld moze /na Woodstocku bedzie mozliwe/, Terra Forms Project.. hm.. Different State, ale nie ejstem pewien, czy oni sa z Polski ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swej strony dorzuciłbym jeszcze Zbigniewa Karkowskiego oraz Russella Haswella.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .. nie znam Zbycha, a Russell mi sie kojarzy z czyms innym,a le nie pamietam z czym, hehe. W polsce nie ma specjalnie dobrego industrialu. Strommousheld moze /na Woodstocku bedzie mozliwe/, Terra Forms Project.. hm.. Different State, ale nie ejstem pewien, czy oni sa z Polski ;]

Ta dodajmy jesze Roba Zombiego i Kallatonie.....

_to sarkazm bękarcie_

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...