Skocz do zawartości
Cardinal

Dla odmieńców - industrial, doom, space, symphonic etc.

Polecane posty

Korpiklaani w kwietniu koncertuje w Polszy

Gentlemen...

Wybiera się ktoś może na któryś z koncertów? Ja myślę nad Warszawą lub Gdańskiem bo do obu miast mam podobną odległość do pokonania. Tylko jeszcze rozmówić się ze znajomymi, zamówić bilecik i pozostanie mi czekać tego zapewne bardzo pijanego wieczoru :)

Co jak co, ale jak nie zaśpiewają "Vodka" i "Happy Little Boozer" to się obrażę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na ich występie na Heidenfeście w tym roku. Zawiedli mnie, koncert był słabiutki. Setlista tragiczna (bo co to za koncert Korpików bez "Vodka" czy choćby "Wooden Pints"). Nie mniej jednak bardzo lubię ten zespół.

Edytowano przez Lobas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Znaczy się, coby nie wyszło, że spamuję, to kiedyś mi się zdarzało. Ale to dość dawno temu było (z 10 lat, jak nic). Zasłuchiwałem się w Ok Nefna Tysvar Ty (do tej pory pamiętam nazwę albumu), ale dość szybko mnie to zaczęło nudzić.

Tylko czemu piszesz o tej kapeli tutaj? Dużo bardziej imo pasuje w to miejsce:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=4633

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Królestwo Metalu powoli chyli się ku upadkowi, więc biorę w dłoń łopatę i odkopuję te stare zwłoki, mając nadzieję na przywrócenie ich do życia, mając w głowie okładki albumów Cannibal Corpse :D

A teraz serio - ostatnio dostałem do recenzji nową płytę Dawnbringer i, jak nigdy nie byłem wielkim fanem doom metalu, tak jestem nią oczarowany. Niby nic wyjątkowego i pewnie nie podzielicie moich zachwytów, ale i tak zapodam utwór:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie słucham tego kawałka od Dawnbringer, który podlinkowałeś i... Kiedy kompozycyjnie naprawdę mnie łapie, tak wokal mnie wkurza. Nie mam w sumie nic przeciwko czystym wokalom (szczególnie żeńskim), tak tutaj coś mi wyjątkowo nie pasuje. I nie jestem pewien, co bardziej - barwa wokalu, czy fakt, że gościu nie za specjalnie śpiewać potrafi.

Ogólnie - więcej niż nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohh stary wątek, ale kochany Dawnbringer... Może jeszcze ktos się tutaj odezwie i poleci coś w podobnych klimatach? W moim gronie ludzi słuchają mass popu az do porzygania... Ostatnio lubię "zamykać" się w swojej muzyce, taki sposób na odstresowanie.. Szczrgólnie słuchając na słuchawkach muzyki.. ale kilka miesięcy temu moj facet, nigdy przez wypadek, wyrzucił mi moje kochane słuchawki AKG... to przy okazji może ktoś polecić dobre słuchawki? Ja jestem miłośniczką AGD i zastanawiam się czy zmienić markę czy pozostać przy tej. Chociaż najprostszy model taki jak ten https://www.4gsm.com/product-pol-58543-Sluchawki-AKG-Samsung-Oryginalne-EO-IG955-S8-S9-S10-Biale.html?query_id=6

Edytowano przez gentrifyoatmea
poprawka literówek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...