Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

Niezwykłe Przygody Barona Munchausena - kuluary

Polecane posty

Póki co z wielką przyjemnością czyta się twoją opowieść, Adamnusie :) Mam nadzieję, że uda ci się ją skończyć dzisiaj - jeśli nie, zrozumiem ;) Jedynym problemem, jaki widzę, jest to, że jeśli zdążysz - spróbuj przed wysłaniem swojej odpowiedzi w sali biesiadnej wrzucać swoje teksty do worda - szlachcicowi nie odpowiada mówić niewyraźnie i z błędami[i bez znaków interpunkcyjnych], nawet, jeśli jest mamroczącym francuzem :wink:

Zgodnie z zasadami naszej podstępnie panującej nam imperatorki opowieść zaczne o 16:00.

Chociaż mogę trochę się spóźnić z kolejną częścią opowiadania w trakcie. Proszę o wyrozumiałość

To nie jest zasada - sami ustalacie godzinę, która wam najbardziej pasuje. Musicie tylko odpowiednio wcześnie podać ją pozostałym graczom, aby wiedzieli, kiedy zareagować [a twój poprzednik - aby wiedział, o której ma podać ci temat plotki].

Mam prośbę do Draci, aby jak najszybciej podała godzinę, która będzie jej pasowała - jutro albo w następną sobotę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Vięc muszę przyznać, iż spodobała mi się godzina podana przez naszą Gospodyni.

Tak vięc to o niej zacznę mą povieść snuć.

=====

-Niestety-kaszle- nie jestem v stanie jej opoviedzieć-kolejny napad kaszlu.

Może za tydzień? Ale pravdopodobniej za dva.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję więc, aby za tydzień w sobotę odpowiedział Lukasss, a w niedzielę - FrankSlade. Byłabym wdzięczna, gdyby jak najszybciej dali znać, kiedy planują przeprowadzić swoje opowieści.

Przy okazji - Adamnusie, kiedy skończysz swoje opowiadanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli zajdzie taka potrzeba, mogę swoją opowieść wcześniej przeprowadzić, by zabawić waszmości i waćpanny, choć historia ma jest być może niegodna tak dostojnego towarzystwa, jednak pragnąłbym rozpalić waszmościów i waćpanny wyobraźnię, oraz odrobinę zaznajomić z historyją oraz z uniżoną osobą mą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jestem na rozkaz naszej wszechwładnej imperatorki.Jako że zgodnie z prawem kolejności jestem następny w sobotę to ja będę zabawiał mych szlachetnych towarzyszy swoimi opowieściami(w tym momencie wykonuje ukłon w stronę zebranych).W piątkowe popołudnie ewentualnie wieczór podam godzinę o której będę gotów do rozpoczęcia swoich gawęd.

=====

Jako że jutro moja kolej napiszę tylko że będę gotowy do opowiadania od godziny 14:00 jeżeli dla kogoś to zbyt wcześnie zacznę tak jak wszyscy o 16:00.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mimo że w grze nie biorę udziału uważnie obserwuję jej przebieg i z nieskrywaną przyjemnością słuchałem państwa opowieści. Musze jednakże zauważyć, iż przed chwilą Lukasss postąpił wbrew zasadom nie tylko bardzo mętnie wyrażając swe wątpliwości, ale też wyraźnie wątpiąc w prawdomówność Draci na co ta powinna zareagować wyzwaniem na pojedynek, a nie zrobiła tego zapewne jedynie dlatego, że kobiety znane są ze spokojniejszej głowy i mszczenia krzywd raczej cwanym podstępem niźli szablą, a ponadto potrafią wybaczyć zbyt prędko wypowiedziane słowa. Niechże będzie to dla waćpana ostrzeżeniem, bowiem inni mogą być mniej wyrozumiali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że też obserwuję przebieg gry :smile: . Chcę powiedzieć tylko że wyraziłem swe wątpliwości w najbardziej przejrzysty sposób w jaki umiałem, chcę również zaznaczyć że nigdy nie oskarżałem i nie miałem na celu oskarżenia kogoś o kłamstwo. Jednak uwagę i ostrzeżenie co do pisania biorę sobie do serca i postaram się następnym razem wyrażać swoje myśli w sposób bardziej przejrzysty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że też obserwuję przebieg gry smile.gif . Chcę powiedzieć tylko że wyraziłem swe wątpliwości w najbardziej przejrzysty sposób w jaki umiałem, chcę również zaznaczyć że nigdy nie oskarżałem i nie miałem na celu oskarżenia kogoś o kłamstwo. Jednak uwagę i ostrzeżenie co do pisania biorę sobie do serca i postaram się następnym razem wyrażać swoje myśli w sposób bardziej przejrzysty.
Jak dla mnie zgłoszona przez ciebie uwaga była czytelna jako 'wątpliwość' :) Oczywiście, że można się kłócić co do tego, kiedy coś przestaje być wątpliwością, a zaczyna być zarzutem kłamstwa - jednak wydaje mi się to bezsensowne, zarzucanie kłamstwa jednak byłoby chyba bardziej czytelne ;)

Natomiast Hrabinie muszę przyznać - pomysł na uzyskanie popiołu miała po prostu niesamowity ^^

Teraz pozostaje tylko czekać na opowieść Franka Slade'a i możemy zrobić podsumowanie :> Mam nadzieję, że sam zainteresowany zgłosi się jak najszybciej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, powodowany niezwykłymi wydarzeniami (wśród których udział swój miała nadobna dama, której pomoc ma była nieodzowna) i splotami tychże, uraczę was opowieścią o mych Mięsnych Podróżach w najlepszym dal was terminie innym od dzisiejszego.

Jednocześnie pragnę wyrazić swój podziw dla wreszcie niesamowitej historii Lady Draciulii, ale o tym szerzej w podsumowaniu, które nastąpi gdy wasz uniżony etc. etc. Otton von Dunkelstrudel zakończy swoją historię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wobec tego zaczniecie dzisiaj, w niedzielę? Wolę się upewnić, czy z zakończenie gry będzie już dziś, czy dopiero w następnym tygodniu. Będzie można powyciągać wnioski z rozgrywki, podliczyć monety, zastanowić się, co sprawiało najwięcej trudności i co trzeba dopracować, żeby w przyszłości Munchausen sprawiał o wiele większą radość. Oczywiście, myślę, że można już uznać nabór do nowego Munchausena za otwarty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_@ No proszę, naprawdę się starzeję :D Wobec tego już teraz niech każdy podliczy swoje monety i poda, za co planuje nagradzać albo karać opowiadaczy, a także poda swoje pomysły. Wieczorem spróbujemy zebrać to wszystko, wyciągnąć wnioski i zrobić nową edycję, już nie betę :)

Póki co jednak - wydaje mi się, że warto byłoby zrobić coś w rodzaju 'kalendarza wypowiedzi' i zapisywać, kiedy kto ma odpowiadać, bo dużo łatwiej będzie wtedy reszcie się dostosować, jeśli jedna osoba nie będzie mogła odpowiadać w terminie. Poza tym - trzeba będzie dawać jednak jakieś punkty za to, czy ktoś odpowiadał w terminie, czy nie(oczywiście, chyba, że wcześniej zapowiedział, że nie da rady i poprosił o zmianę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich rachunków wychodzi że mam 6 monet albo 7 jeśli liczyc moją odpowiedz na wątpliwosc FrankSlade.

Co do opinii to jestem zdania, że powinno się dac opowiadaczowi wiecej czasu na opowiadanie.

Ciężko oceniac takie opowiadania zwłaszcza że są niesamowite i nieporównywalne. Może najwyżej jakieś uhonorowania jak na przykład pomysł Lady na pozyskanie popiołu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...