Jump to content
Samm

Laptop - obróbka multimediów 5000 zł

Recommended Posts

Witam,

Prosiłabym o pomoc w kupnie laptopa

Budżet to 5000 zł, obróbka multimediów, zdjęcia itp. (pakiet Adobe PS, AI, LR), matryca 15,4"- 15,6” FullHD, IPS matowa, zależy mi na jak najlepszym odwzorowaniu barw i podświetleniu, pokryciu sRGB, do użytku stacjonarnego - Ważna jakość wykonania, ważniejsza wydajność procesora i grafiki niż długość pracy na baterii, bez systemu.

Jest pomysł, aby w przyszłości zainwestować w porządny monitor i podłączyć go do laptopa, ale nie wiem czy takie coś ma sens, bo za bardzo się nie znam i nie wiem, czy to rodzi jakieś ograniczenia typu że, przesyłany obraz z laptopa będzie gorszy i monitor nie będzie wykorzystywał pełnię swoich możliwości.

Nie jestem pewien czy w przypadku użytku stacjonarnego i tych wymaganiach nie lepiej składaka złożyć lub zamówić można by go w przyszłości rozbudować i maił by lepsze temperatury niż laptop.
A odnośnie monitora to nie powinno być problemu

Dell Precision 3550 to laptop biznesowy z niskonapięciowym energooszczędnym procesorem, który wydłuża czas pracy na jednym ładowaniu baterii i dłuższą 3-letnią gwarancją, natomiast wydajniejszy procesor i grafikę mają modele gamingowe. Jak Chcesz laptop z wydajnym 8-rdzeniowym procesorem, wydajną grafiką, oraz bdb ekranem, to możesz też zobaczyć laptop HP Pavilion Gaming.