Skocz do zawartości
Samm

Laptop - obróbka multimediów 5000 zł

Polecane posty

Witam,

Prosiłabym o pomoc w kupnie laptopa

Budżet to 5000 zł, obróbka multimediów, zdjęcia itp. (pakiet Adobe PS, AI, LR), matryca 15,4"- 15,6” FullHD, IPS matowa, zależy mi na jak najlepszym odwzorowaniu barw i podświetleniu, pokryciu sRGB, do użytku stacjonarnego - Ważna jakość wykonania, ważniejsza wydajność procesora i grafiki niż długość pracy na baterii, bez systemu.

Jest pomysł, aby w przyszłości zainwestować w porządny monitor i podłączyć go do laptopa, ale nie wiem czy takie coś ma sens, bo za bardzo się nie znam i nie wiem, czy to rodzi jakieś ograniczenia typu że, przesyłany obraz z laptopa będzie gorszy i monitor nie będzie wykorzystywał pełnię swoich możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy w przypadku użytku stacjonarnego i tych wymaganiach nie lepiej składaka złożyć lub zamówić można by go w przyszłości rozbudować i maił by lepsze temperatury niż laptop.
A odnośnie monitora to nie powinno być problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dell Precision 3550 to laptop biznesowy z niskonapięciowym energooszczędnym procesorem, który wydłuża czas pracy na jednym ładowaniu baterii i dłuższą 3-letnią gwarancją, natomiast wydajniejszy procesor i grafikę mają modele gamingowe. Jak Chcesz laptop z wydajnym 8-rdzeniowym procesorem, wydajną grafiką, oraz bdb ekranem, to możesz też zobaczyć laptop HP Pavilion Gaming.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o tym Legionie https://www.x-kom.pl/p/621048-notebook-laptop-156-lenovo-legion-5-15-ryzen-7-32gb-512-gtx1660ti-144hz.html?del=100555586&sm12=NTg=&ts=1616512592&token=2c415964028d68fd68cc7acbad8ffcb5&106 przydałby się jednak dołożyć jeszcze jeden dysk SSD, nie mam pojęcia jaki byłby najlepszy, jakoś do 400 zł 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...