Jump to content
Dyziok

Laptop do pracy + robota z Unity

Recommended Posts

Cześć,

Po kilku latach zmuszony jestem do wymiany laptopa. Będę wdzięczny za każdą sugestię:

• Cena. Do ok. 3500 - 4000. Jeśli coś powyżej tej granicy robiłoby zauważalną różnicę - też rozważę.
  • Główne zastosowanie. Praca dosyć stacjonarna - podłączam laptop do dwóch monitorów i działam (obecnie mam jedno wejście HDMI i jedno VGA, ale z tego co widzę, teraz będę musiał jakoś inaczej wykombinować jak podłączyć 2 dodatkowe monitory - jakieś sugestie? :)). Koduję, pracuję z dokumentami itp. Gram i tak na osobnym sprzęcie, ale chcę w miarę swobodnie na tym laptopie pracować z Unity.
  • Rozmiary. 15,6 '' - na pewno nie mniej i raczej nie więcej (chyba że waga nie będzie duża)
  • Mobilność. W 99% przypadków pracuję tam, gdzie mogę ładować baterię, więc na bardzo długiej pracy mi nie zależy. Już bardziej istotna jest dla mnie waga - raz na jakiś czas muszę się przemieścić. 
  • System operacyjny. Koniecznie Windows 10.
Edited by Dyziok
Uszczegółowienie

Może ASUS VivoBook S15 M533IA R5-4500U/16GB/512/W10 Ma procesor niskonapięciowy do smukłych laptopów, to powinien sobie poradzić z lekkimi projektami.

Możesz też wybrać laptop z wydajniejszym procesorem i dedykowaną kartą.  HP Pavilion Gaming Ryzen 5/16GB/512/W10x GTX1650Ti

Edited by Michal30