Skocz do zawartości
kamdo

Prowadzenie działalności

Polecane posty

1) Że po dostawie materiału do klienta ów klient rezygnuje ze współpracy, a mimo to muszę opłacić materiał dostawcy i nie mogę go zwrócić.

2) Że pomimo braku zysku muszę odprowadzić podatek, a dłużnikowi to wisi i nic mu nie grozi.

3) Że klient nie opłacił faktury, sprawa jest kierowana do sądu i przygotowanie do rozprawy trwa blisko 2 lata (sądy!).

4) Że pomimo tego, że klient nie płaci to urząd skarbowy ma rozczenia do mnie, a nie do dłużnika, który nie opłacił faktury.

5) Że inspekcja pracy ma pretensje do pracodawcy co do wystawionego świadectwa pracy, bo przecież pracownikowi wolno pić alkohol w miejscu pracy (!).

Ostatnio za to wprowadziliśmy w firmie elektroniczny obieg dokumentow oraz elektroniczna wymianę danych i to znacznie usprawnilo funkcjonowanie firmy. Tak wiec jesteśmy zadowoleni z rozwiązań.   https://www.edison.pl/

Edytowano przez dyczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzenie własnego biznesu to nie lada wyzwanie w dzisiejszych czasach. W internecie znajdziemy wiele pomysłów godnych realizacji jednak trzeba zastanowić się nad jednym, czy na lokalnym rynku znajdziemy popyt. Oczywiście na własną rękę będzie to trudne dlatego zlećmy to specjalistom od analizy rynku. Poza tym musimy pamiętać jak bardzo ważna jest mobilność w praktycznie każdej branży. Dlatego nie warto szukać oszczędności przy zakupie samochodu. Najlepiej będzie wybrać coś z ofert sprawdzonych marek takich jak Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/praktyczne-informacje/dokumenty-zwiazane-z-ubezpieczeniem Ich modele zdobywają wiele nagród, a przy okazji możemy wykupić ubezpieczenie na atrakcyjnych warunkach.

Edytowano przez kalaudiusz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim największym problemem okazało się oprogramowanie. Ciężko było mi znaleźć takie, które odpowiadałoby mi w całości. Na szczęście współpraca z firmą zajmującą się systemami ERP  rozwiązało ten problem. Wiadomo, że czasem coś nie pójdzie po naszej myśli, jednak dobre narzędzia zdecydowanie ułatwiają zarządzanie firmą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...