Jump to content
Artius

Laptop do grania 1500 euro

Recommended Posts

Witam.

Zamierzam zakupić nowy sprzęt do grania. Mój obecny sprzęt (Lenovo Y70 touch) jest już mega wysłużony. Coś dzieje się z chłodzeniem, niepokojąco buczy, a dodatkowo podzespoły tego sprzętu już nie dają rady, szkoda się frustrować.
Czego poszukuje?
Laptop do gier < na pc nie mam miejsca, sprzęt bez windowsa. Budżet 1500 euro, zakup w Holandii, mogę coś dołożyć jeżeli warto, gdyż chciałbym zakupić sprzęt na raty.

Z góry dziękuję za wszystkie propozycje. 

EDIT: Zmiana budżetu. 

Gigabyte AORUS 15G i7-10870H/16GB/512/Win10 RTX3060P to dobra opcja z mobilnych laptopów 15,6" wyposażonych w najnowszej generacji karty graficzne. Procesor i7 8/16 w połączeniu z kartą rtx 3060 115w zapewnia wysoką wydajność w grach. Alternatywnie taniej Gigabyte G5 KC i5-10500H/16GB/512 RTX3060P.

MSI GP76 i7-10870H/16GB/1TB/Win10 RTX3060 144Hz z ekranem 17,3" 144Hz i kartą graficzną rtx 3060 jest dobrym wyborem dla wymagającego gracza.         Gigabyte G7 KC i7-10870H/16GB/512/Win10 RTX3060P dobrze wypada w relacji ceny do wydajności i otrzymanych podzespołów, tylko jest problem z dostępnością.

Edited by Michal30

Zbytnio nie mogę tyle poczekać. Laptop nie musi tez być lekki, będzie cały czas na biurku siedział. Zabierany sporadycznie w torbie na wyjazdy.
1500 euro to już raczej maksimum, jeżeli chodzi o kasę.