Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

halak4

America's Army 3, Problem z wejściem na serwery ...

Recommended Posts

szukałem i nie znalazłem. Mam problem z wejściem na serwery America's Army 3. Kiedy się zaloguje i wchodzę w zakładkę multiplayer, ładuje się lista serwerów, ale tylko do 5% ZAWSZE. Gdy już chcę wejść do serwera, gra zawiesza się. Nie wiem o co chodzi, bo 2 dni temu rano grałem, a wieczorem pojawił się problem.

Mam ten sam problem,. grałem spokojnie i bez problemów od dnia premiery a wczoraj i dzisiaj nie mogę wejśc na żaden serwer bo lista ładuje się do 5% a jak kliknę na serwerze jakimkolwiek to gra się zacina. Wczoraj po wielu próbach nawet udało mi się wejśc na serwer jakiś ale potem było to samo. Gre ściągałem przez Steama i nie robiłem nic co by było powodem tego, że gra z dnia na dzień porzestała działać poprawnie.

U mnie natomiast wszystko chodziło w porządku do niedawna. Gra zaczęła się wieszać,przy próbie wejścia na jakikolwiek serwer. Póki co dałem sobie spokój. Podejrzewam, że sprzęt coś słabuje.

sprzęt na pewno nie bo mi wszystko chodzi na full detalach i sporo zapasu (Nowy Komp ;-)) wiem tylko, że coś się pier**** i mnie to troszeczkę denerwuję ;/ Może następny patch coś zdziała? Kiedy wychodzi? Wiadomo coś?

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...