Skocz do zawartości
cedzior

Gdzie kupić konsole

Polecane posty

PS5 przez jakiś, krótki czas można było dostać na media expert, ale szybko zeszło, w dodatku za cenę 2600 zł! Widzę, że problem z dostępnością ma także XSX, a ceny w sklepach wyższe niż oficjalne. Polecam zaczekać do okresu wakacyjnego, bo sam Microsoft i AMD przyznali, że sytuacja poprawi się najwcześniej w tym okresie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem jeszcze w grudniu w Mediaexpert i wcale nie przepłaciłem. Nie pamiętam dokładnej ceny ale było to coś koło 2500zł bo kupowałem w zestawie z drugim padem. Z tego co widzę to regularnie w tym sklepie pojawiają się nowe egzemplarze (niedawno była wersja w zestawie z Cyberpunkiem za około 2300zł i trudno to nazwać przepłaceniem) więc polecam po prostu codziennie zaglądać na ich stronę. Skoro w grudniu tuż przed mikołajkami dałem radę ją kupić bez wielkich problemów to tym bardziej teraz myślę, że powinno być łatwiej. Gorzej oczywiście w wypadku PS 5 bo tu dalej mało jest dostępnych egzemplarzy i najczęściej widzę, że pojawiają się na stronie Mediamarkt. W wypadku tej konsoli faktycznie lepiej poczekać kilka miesięcy. Jeśli bardzo Ci zależy to jedynym rozwiązaniem jest obserwowanie stron popularnych sklepów. Przy odrobinie szczęścia może się udać kupić ale trzeba się śpieszyć bo bardzo szybko znikają dostępne egzemplarze. Kilku moim znajomym udało się kupić PS5 w ostatnim miesiącu więc wiem, że nie jest to niewykonalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...