Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Ankieta: CSBones, Hałs M.D, Mroczny Lord i tym podobne

Decyzja forumowiczów o tego typu zabawach  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który wariant preferujesz?

    • Wariant 1.
      7
    • Wariant 2.
      2
    • Wariant 3.
      1
    • Wariant 4.
      4
    • mój własny wariant 5. (w temacie napisz jaki)
      2


Polecane posty

Nadszedl czas na zmiany. Hałs M.D. zaczął prezentowac coraz niższy poziom, a CSBones jest niemal nieaktywny, bez chetnych ludzi do zabawy.

Tego typu zabawy są jednak IMO fajne i dają duże pole do popisu dla wyobraźni, ale coś z tym trzeba zrobić.

W związku z tym proponuję kilka wariantów:

Wariant 1.

- Hałs M.D. zostanie zamknięty, otwarty zostanie nowy temat - Hałs M.D. sezon drugi, w którym "zaczniemy od nowa", tym razem na wyższym poziomie.

- CSBones zostanie zamknięty, a na jego miejsce umieścimy nową zabawę - FA Lost i/lub Olympus Actionus, lub cos jeszcze innego.

Wariant 2.

- Hałs M.D. zostanie zamknięty, otwarty zostanie nowy temat - Hałs M.D. sezon drugi, w którym "zaczniemy od nowa", tym razem na wyższym poziomie.

- CSBones pozostanie otwarty, ale forumowicze zaczną się w nim udzielać.

Wariant 3.

- Hałs M.D. zostanie zamknięty, a na jego miejsce umieścimy nową zabawę - FA Lost i/lub Olympus Actionus, lub coś jeszcze innego.

- CSBones pozostanie otwarty, ale forumowicze zaczną się w nim udzielać.

Wariant 4.

- Hałs M.D. i CSBones zostaną zamknięte, a na ich miejsce umieścimy jakieś dwie nowe zabawy tego typu.

Zachęcam do prezentowania swoich uwag i udziału w powyższej ankiecie.

Ponadto ponownie proszę o podawanie propozycji nowej postaci, którą zastąpimy "Mrocznego Lorda".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, te tematy wymagają naprawdę dobrej wyobraźni i humoru, ponieważ są tak skonstruowane. Myślę, że CSBones nie odniósł sukcesu Hałsa, bo mimo wszystko z różnorakich zbrodni w serialach sensacyjnych trudniej stworzyć coś śmiesznego, a Hałs to przecież parodia House M.D - serialu, który jest dość mocno nasiąknięty humorem. Wiele zależy też od prowadzącego, wszak i pacjent i zagadka kryminalna musi mieć ciekawą konstrukcję, czasem niecodzienne wejście, by forumowicze chcieli się w tym babrać. By ożywic temat wystarczy tylko (albo aż) ciekawe przypadki/sprawy, a reszta pewnie będzie ciekawa "co się stanie". Podobnie jak w CSI:NY i odcinku z

napadem na bank, gdzie jako zakładnik był przetrzymywany szef ekipy

lub House i

chyba "Euphoria" z zagrożeniem śmierci Foremana.

Te odcinki trzymały klimat, chciało się je oglądac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto ponownie proszę o podawanie propozycji nowej postaci, którą zastąpimy "Mrocznego Lorda".

Jako że nigdy nie brałem udziału "Hałsie" ani "CSB", nie wypowiem się w ankiecie, jeśli jednak chodzi o pożegnanie Lorda (tego Mrocznego), można go zastąpić Robertem Patisonem - hodowcą dyń, wampirem oraz życiowym nieudacznikiem w jednej osobie. Do tego wmówił sobie biedaczyna, że jest gwiazdą filmową i raz na jakiś czas rzuca pseudo-epickimi monologami, zachwyca się własną urodą, czy coś w ten deseń...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zamknął oba i umieści nowe sezony. Lecz zabrałbym się za to dopiero po wakacjach, wtedy wrócą ludzie którzy się tam udzielali, bo jak widzę post w stylu "Gdzie on jest suko?", albo jak ktoś wlatuję i jednym postem zmienia wszystko co było ustalone, to mi się odechciewa tam zaglądać. Teraz mnie tydzień nie było ale starałem się odpowiadać systematycznie tylko wszyscy powyjeżdżali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marrio94

Zgadzam się z Jamesem. Można zamknąć oba tematy, a po wakacjach założyć nowe sezony. Teraz wszyscy powyjeżdżali i mało kto się tam udziela. A co do nowej postaci to może Stary Dobry Król ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym co James. Nowe sezony tego po wakacjach, a przynajmniej za jakiś czas(tydzień-dwa). Na razie dorzuciłbym FA LOST i Olympicus. Chociaż najchętniej oba tematy bym zatrzymał, dorzucając nowe. Tylko niestety jest sprawa. Jeśli chcecie żeby tematy żyły, to BIERZCIE UDZIAŁ! Bo naprawdę, teraz to żenada. Tylu ludzi na początku się bawiło, a teraz? Wszyscy albo powyjeżdzali(połowa), albo olali(mniej więcej druga połowa).

PS

Wybaczcie, ale jako GM obu gier prawie nic nie mogę. Jedyne co - ożywić temat na 2 posty do przodu i dalej umiera. Niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pomysł jest dobry - zmieniac zabawy sezonowo. Teraz zrobić przerwę z Hałsem i Bonesem, i założyć dwie inne zabawy. Potem jak one się przegryzą - wrócić do Hałsa i Bonesa.

Ale zobaczymy co pokażą wyniki ankiety. Jeśli zamknięcie np Hałsa i zastąpienie go innym tematem spowoduje że więcej osób się zainteresuje tego typu zabawami - to IMO warto jest na ten cel Hałsa poświęcić.

Miałem dzisiaj w nocy zalożyć sezon drugi House'a, ale wstrzymam się z tym, bo moze się jeszcze z ankiety okazac że Hałsa mamy nie reanimowac, tylko założyc nowy temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cóż, tylko przyglądałem się Hałsowi Jedynce, ale szczerze powiem, że chętnie bym wziął udział w części dwa po wakacjach, albo co najmniej za 3 tygodnie. I jeśli mogę taki pomysł złożyć tu, bo nie mam pomysłu gdzie indziej taki pomysł dać... Mianowicie chętnie zabawiłbym się w Poszukiwanie Nieznanego Kadath, znanego każdemu fanowi Lovecrafta... Może i idea niezbyt zachęcająca, ale naprawdę chciałbym przeżyć taką forumową podróż bo fantastycznych, onirycznych krainach pełnych koszmarów i mitów pana Love...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam głosowałem za reanimacją Hałsa, ale pomysł Jamesa jest dużo lepszy. CSBones i Hałs miałyby dodatkową nutkę "serialowości" (przerwy między sezonami, tak jak teraz, między 5 a 6 sezonem House M.D w USA), my zabawilibyśmy się w coś nowego. Ten Olympicus ciekawie się zapowiada, tylko jeszcze nie wiem, jak będzie wyglądał naprawdę (wyobrażam sobie postawienie na cześć "towarzyską", np. w Hałsie chodzenie po kawę, oglądanie filmów z biopsji, itp).

A Mroczny Lord - proponuję oddac któremuś forumowiczowi "ostatniego posta", na zakończenie (spektakularna śmierć Mhrocznego z powodu przedawkowania lodów truskawkowych), po czym przygoda zostanie zamknięta. Mrocznego można zastąpic..hmm..co powiedzielibyście na "Przygody Smugglera"? :tongue:

Teraz tylko czekać na zakończenie ankiety, założenie nowych tematów i zabawa znów się zacznie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ruffian

To jeszcze ja się (jakże oryginalnie) wypowiem, że popieram pomysł Jamesa. :)

Oba tematy się zamknie, a jak nieobecni wrócą z urlopów/wakacji/praktyk zawodowych, stworzy się Sezon(y) II. Co prawda nie wiem, czy wtedy ja będę miał czas się udzielać, no ale kto to może wiedzieć :)

Na razie dałbym tematom trochę odpoczynku (prawie zdążymy do nich zatęsknić), a otwarcie na ten czas czegoś nowego mogłoby ożywić atmosferę.

Następca Mrocznego... ktokolwiek by to był, postaram się coś w temacie skrobnąć. ;)

Może jakaś parodia Indiany Jonesa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...