Jump to content
neltisen

Smartfon za ok 2k

Recommended Posts

Stary smartfon już na padnięciu (Xperia Z3), więc szukam czegoś nowego. Temat rzeka i mam spory problem co wybrać.

Xiaomi Mi 9T pro 8/256

Huawei P30 pro 6/128

Szczerze, sam nie wiem co i jakiej marki. Telefon do wszystkiego, czytanie e-booków, oglądanie memów, okazjonalnie gry i muzyka. Mile widziana duża bateria, ale w dobie powerbanków traci na znaczeniu. Budżet nie jest nieprzekraczalny. Do czegoś lepszego mogę dopłacić. Pomocy :)

Edit:

Wypatrzyłem Xiaomi Mi 10T Pro 5G 8/128GB za 2300. Co powiedzą koledzy? :)

Edited by neltisen

Każdy z wybranych przez Ciebie smartfonów będzie odczuwalnie lepszy od Xperii, którą posiadasz. P30 Pro to już trochę ma. Jest już P40 pro. Ten Xiaomi 10T Pro chodzi nowy po 2k, więc za 2,3k żadna rewelacja. Smartfon jest dobrym wyborem w kwocie do około 2000zł. 9T nie ma 5g, choć moim zdaniem też jest ok. Myślałeś o zwykłym P40, lub T10 bez pro? Powinien być gdzieś nieco tańszy. Możesz też zerknąć na Samsunga Note 10 i Galaxy A71. Jest duży prawie jak tablet 6,7". Bardziej są to już smartfono-tablety niż smartfony.:-)

Samsung Galaxy Note 10 Lite N770F Silver, lub  Samsung Galaxy A71 SM-A715F Black

Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 Lunar Silver to oprócz modelu pro jeden z lepszych smartfonów w kwocie do około 2000zł.  

OPPO Reno3 Pro 12/256GB niebieski ma ekran 6,5" cala, który powinien wystarczyć do komfortowego użytkowania.