Jump to content
konrado

Rozwiązany: Monitor (+ tuner TV) dla RTX 2060

Recommended Posts

Cześć,

od kilku lat posiadam monitor z wbudowanym tunerem TV - Samsung T27D390. Rozmyślam o wymianie go na lepszy sprzęt, który będzie lepiej nadawał się do grania, a także będzie wykorzystywany do oglądania filmów czy korzystania z Internetu. Komputer obecnie wyposażony jest w RTX 2060 i póki co tak zostanie, ponieważ gry, które przechodzę działają zadawalająco i wymiana nastąpi, gdy to się zmieni na gorsze. Jednak w pierwszej kolejności modernizacja obejmie pewnie procek, bo Ryzen 5 2600 mocno już odstaje. 

Wracając jednak do tematu, chciałem podpytać o monitor, który dla mnie polecacie. Fajnie - coś pod RTX 2060, ale żeby również był to sprzęt odrobinę przyszłościowy pod modernizację PC. Nie mam w pokoju TV więc proszę również o polecenie jakiegoś tunera TV, który będzie można podłączyć do monitora.

Pozdrawiam

Edited by konrado
Link to comment
Share on other sites

No tak w sumie to nie wiem, bo jak skakać z 27 cali Full HD to raczej szedłbym w 1440p 144 Hz jeśli różnica ma być zauważalna, ale wtedy trzeba by zwiększyć budżet:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-gigabyte-27-g27q-2xhdmi-dp-2xusb3-0-glosniki

No i RTX 2060 w 1440p nie miałby zbyt łatwego życia.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie... Trochę obawiam się o mojego RTX 2060, że może nie podołać w nowszych tytułach przy większej rozdzielczości. Obecnie przy Full HD jest ok, ale większa rozdzielczość może być dla niego sporym wyzwaniem. Przejście na mniejszy monitor (24 całe Full HD) to w sumie jakieś wyjście, ale mniejsza ilość cali będzie odczuwalna.

No to teraz jestem kropce... Zerknę na zaproponowany przez Ciebie monitor, dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...