Jump to content
marcingraczyk1988

Legalne konopie CBD w Polsce

Recommended Posts

Witam forumowiczów czy ktoś z was próbował już legalnych konopi ? Od dłuższego czasu moje miasto zalewają sklepy i automaty z legalnym asortymentem. Zastanawiałem się jak to jest w Polsce możliwe i ku mojemu zdziwieniu okazuje się, że jednak jest możliwe ... Znalazłem jeden z takich sklepów  i stoję przed dylematem zakupu. Sklep oferuje paragon i pełną gwarancję natomiast zastanawia mnie czy te produktu smakują ?. Jakie jest wasze doświadczenie z CBD ?

Olej CBD robiony jest z konopi indyjski, a te rośliny nie maja nic wspólnego z nielegalną marichuaną,  Z konopi indyjskich robi się sznurki, materiał do szycia ubrań itp.  To całe CBD to jest jeden z wielu przekrętów, bo jego skuteczność jest żadna. Na nic to nie pomaga, a co najwyżej uszczupla budżet domowy.

Są legalne ale wiele osób myli tutaj konopie bez recepty z marihuaną medyczną.

Skuteczność legalnych konopii bez recepty jest wątpliwa i czesto działa na zasadzie placebo.

Rzeczywiśćie medyczne i udowodnione działanie ma marihuana medyczna. A ta jest jedynie mozliwa do dostania na receptę. Można sobie poczytać w sieci o tym w jakiej jest formie, jak powinno się ją przechowywać oraz w jakich sytuacjach jest polecana. 

https://centrum-mk.pl/jak-przechowywac-marihuane-nasze-rekomendacje

Edited by kacpee