Skocz do zawartości
spooter7

Problem z odpaleniem Gry DOOM Eternal na steam

Polecane posty

Dzień dobry

 

Mam pewien problem z odpaleniem gry DOOM Eternal na steam. Problem albowiem polega na tym ze klikam na steamie uruchom a gra się nie uruchamia, co prawda na chwile pokazuje się na steamie że gra jest aktywna ale następnie to znika. Sprawdzałem w  procesach i nic tam też nie ma z DOOM'em. Kiedyś miałem podobny problem z PUBG ale jakoś to naprawiłem z internetem, natomiast teraz nie wiem jak to naprawić. Proszę o pomoc z tym problemem. (widziałem wcześniej podobny artykuł ze starym DOOM'em ale nie pomógł)

Specyfikacje komputera: AMD Phenom II x6, GTX 970OC Asus Strix, 16Gb RAM, Windows 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spooter7 A czy we właściwościach pliku exe Doom Eternal zaznaczyłeś uruchom jako administrator? Ponadto sprawdź, czy w Windows 10 masz włączony tryb gry. W menadżer urządzeń w dziale karta graficzna kliknij aktualizuj sterownik.

Ściągnij też sobie program Geforce Expierience i powinien być tam ikonka gry Doom Eternal. Trzeba dać w tym programie kliknąć optymalizuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spooter7 To może spróbuj tego sposobu - naciśnij prawy przycisk na ekranie monitora, wybierz panel kontrolny Nvidia i przejdź do zarządzanie ustawieniami 3D. W sekcji ustawienia programu wybierz plik exe Doom Eternal. W ustawieniach globalnych wyłącz następujące opcje: synchronizacja pionowa, optymalizacja wątkowa oraz potrójne buforowanie.

Aha, czy masz w Windows 7 konto administratora? Jeśli nie to je utwórz i zobacz, czy gra odpali na tym koncie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spooter7 Kiedy ostatnio formatowałeś Windows 7? Bo możliwe, że masz system za bardzo zaśmiecony. Znalazłem jeszcze w sieci takie rozwiązanie, że klikając prawym przyciskiem myszy plik exe gry poszukaj elementu docelowego i dopisz wklej frazę +r_renderapi 0 lub +r_renderAPI -1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...