Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mexykanin

Rozwiązany: Call Of Juarez więzy krwi pojedynek

Polecane posty

Witam, mam problem w pojedynku z ochroniarzem Devila ;/ otóż wszystko ladnie pieknie chodzimy sobie w kółko wybija gong ! wyciągam splówe namierzam go i ..... i nic... nie strzelam ... Jak sie strzela w tych pojedynkach !? bo w poprzednim tez mialem problem i za 50 razem jak juz naciskalem wszystko co bylo pod reka udalo mi sie zalatwić typa ...

Czekam na waszą pomoc, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh no wlasnie tak robie ;/ lewo , prawo mam celownik na nim klikam i... nic celownik wędruje dalej nad jego glowe a ja gine :P

ed: i jeszcze jak tego by bylo malo ... to jak wyszedlem z gry podczas pojedynku, i teraz uruchomilem ponownie... to nie moge ruszac reka ... i pewnie bede musial przechodzic epizod od nowa poraz drugi ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wiadomo, łazisz na boki, dajesz "rękę" blisko broni. Gdy jest gong, to dajesz myszkę w lewo, potem w prawo i strzelasz normalnie, lewym przyciskiem myszki. Ale zobacz jeszcze w opcjach, może coś ci się przestawiło.

Nie ze wszystkim się zgadzam.Owszem łazisz na boki, a jak bedzie gong to dajesz myszke w lewo, ale potem już nie trzeba w prawo. Calownik sam bedzie nacelowywał cel, a jak już bedzie na gostku, którego masz załatwić to LPM i już. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...