Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sHChypp

Hardcore & Nu-Tone Zone

Polecane posty

Ale czy jednak nie łatwiej by było, gdyby wszystko wrzucać do jednego koszyka zwanego death metal? Moim zdaniem łatwiej i byłoby na pewno mnie sprzeczek o to jak zaszufladkować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jednak nie łatwiej by było, gdyby wszystko wrzucać do jednego koszyka zwanego death metal? Moim zdaniem łatwiej i byłoby na pewno mnie sprzeczek o to jak zaszufladkować.

Stary jestem po Twoje stronie ! Szczerze mam już dosyć czepania się, usilnego szukania dziury w całym, dodawania przedrostków.... Zaczyna to być pomału nużące...

A co do Cannibali, to biorąc pod uwagę ich ostatnie dokonania jestem jak najbardziej za Gore/Death

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zyraff666

chcecie sobie posluchac dobrego core-dethika to zakupcie sobie plytkeCatastrophic-The Cleansing chlopaki naprawde wiedza jak grac.Wokalnie to mi to pod Obituary podchodzi, ale jak ktos nie trawi takiego wokalu to warto dla gitar i perkusji posluszac :lol:

sHChypp- cos dla ciebie sam masz taki glosik :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sHChypp- cos dla ciebie sam masz taki glosik :mrgreen:

Mój wokal jet nie do pod....robienia :) Właśnie tak mi przyszło na myśl, gdyby te nasze kawałki wrzucić na jakiegoś serwa, coby reszta gawiedzi posłuchała co kiedyś płodziliśmy (tzn. wy płodziliście, ja stałem z boku :):):)). Myślisz, że ma to sens ?

BTW. Z tego co wiem to Catastrophic to jakaś kapela gitarzysty Obituary, więc skojarzenia pewnie jak najbardziej na miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość †R.I.P&#822

Chłopak mojej siostry starszej ma kapele, stronke zrobili i MP3 na nią w dziale download dali. Mają już gronko fanów i wciąz pracują :) Mają u siebie chyba (niemam 100% pewności) w zespole:

Skrzypce

3 Gitary elektryczne

Perkusje

Instrument nieznanej dlamnie nazwy, obcokrajowy, małopopularny. COś jakby gitara ale ma 2 struny mniej, i troche wiolonczele przypomina, ale gra się jak na gitarze. żadkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zyraff666
gdyby te nasze kawałki wrzucić na jakiegoś serwa, coby reszta gawiedzi posłuchała co kiedyś płodziliśmy (tzn. wy płodziliście, ja stałem z boku :):):)). Myślisz, że ma to sens ?

sHChyppku jasne ze to ma sens , tylko jest jeden szkopol- a mianowicie taki z enie mamy tych nagran(chyba ze jarek ma)a nawet jak bys je znalazl to trzeba by na tym posiedziec troszke bo nikt by nic z tych szumow nie uslyszal :D Kasprzak Rulezz :!:

A co do Catastrophic to ja nie mam zielonego pojecia kogo to jest kapela, nigdy nie uczylem sie skladow na pamiec.

A mi sie nie skojazyly gitary tylko wokal :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrument nieznanej dlamnie nazwy, obcokrajowy, małopopularny. COś jakby gitara ale ma 2 struny mniej, i troche wiolonczele przypomina, ale gra się jak na gitarze. żadkie.

Gitara basowa? :| Faktycznie, mało popularny instrument, rzadko stosowany w muzyce metalowej...

A tak na poważnie - i ten i następny Twój post w tym temacie (który usunąłem) są NIE NA TEMAT. Jeśli topik nazywa się core zone, to pisz o muzyce core'owej, a nie o zespole dziewczyny Twojego brata czy o programie do usuwania szumów. :/ Dziś mam dobry dzień, więc ostrzeżenie dostajesz przy następnej wpadce. :evil:

Swoją drogą: Szczyp i Żyraf - też dobrego przykładu nie dajecie. :/ Zapraszam do Gramy Metal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Motaba
Ale czy jednak nie łatwiej by było, gdyby wszystko wrzucać do jednego koszyka zwanego death metal? Moim zdaniem łatwiej i byłoby na pewno mnie sprzeczek o to jak zaszufladkować.

Stary jestem po Twoje stronie ! Szczerze mam już dosyć czepania się, usilnego szukania dziury w całym, dodawania przedrostków.... Zaczyna to być pomału nużące...

A co do Cannibali, to biorąc pod uwagę ich ostatnie dokonania jestem jak najbardziej za Gore/Death

Też się z wami zgadzam...po co dodawać tyle przedrostków i wymyslać nowe nazwy!?Zresztą i tak wiekrzość ludzie bedzię szufladkowa ła takie zespoły powierchownie,nie rozdrabniająć się na szczegóły!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Panowie!

Co to dyskryminacja kobiet :!: :?: :!: :D:D

8) :twisted: :lol:

No jak tu nie dyskryminować kogoś kto pisze jedno, malutkie zdanko i wali kilka emoticon. Weź, napisz coś sensownego, wtedy zrezygnujemy z naszego szowinizmu :>

Hej! Panowie! Coś dawno tematu nie odwiedzaliście! Trzeba by go ożywić.

Zespół ODBYT z płytą KROWA NECROFIL rządzi!

Temat przycichł, bo prawie nikt z forumowiczów nie interesuje się tą sceną. A dziej się na niej wiele ciekawych rzeczy. Począwszy od reaktywacji Madball, aż po nową płytę Biohazard....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to dopiero poczatek gory lodowej!

Właśnie konczy sie Obscene Extreme 2005, rzeznia gra w nowym skladzie, takie zespoly jak toxic bonkers, pigsty, blood duster wydaja nowe plyty. Extreme Noise Terror obchodzi 20 lecie dzialalnosci.

I to co wymienilem to i tak nic w poruwnaniu z tym co sie dzieje na podworku Grindcorowym. Jest o czym dyskutowac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie porozmawiać o tych rodzajach muzyki.... to zapraszam na:

http://slipknot.pl/forums/index.php?act=idx oczywiście death, trash itp..też tam są.... Trzeba by poruszyć tu ten temat na forum, bo taki zastuj.

Co sądzicie o nowej płycie slipknota (tej co ma być)...tzn. co sądzicie o pomyśle na płyte koncertową??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o tym, że w tym pokoju dyskutuje się (w sumie to się dyskutowało) o grindcore? To taki rodzaj muzyki i Slipknot' do nie go przypiąć nie można.

Slipknot ma bliżej to grindcore niż do "NU"....przynajmniej na poprzednich płytach..... Slipknot to kapela ogólnie nie sklasyfikowana, a że zauważyłem inne posty w tym dziale na temat slipknota, więc napisałem tutaj.....

a temet jest ogólnie o rodzajach ....core. A jeśli to np. ci nie odpowaida

to do którego z pozostałych temtów byś slipknota przykleił ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście death, trash itp..też tam są....

O trashu najlepiej rozmawia się na forum MPO.

Co sądzicie o nowej płycie slipknota (tej co ma być)

Skoro dopiero ma być to raczej nic nie sądzimy. Na poprzedniej jest jeden ciekawy kawałek ( Vermillion ). Reszta to kupa, a już takie Vermilion pt.2 jest wręcz kuriozalne ( zwłaszcza liryki typu " I don't know what to do when she makes me sad" - litości... ).

Slipknot ma bliżej to grindcore niż do "NU"

A chłopcy z "Rotten Sound" usłyszawszy to zakrzyknęli unisono "NIEMOŻLIWE!!??".

MASZ U MNIE KOLEJNEGO PLUSA, ZA TEN TXT, RZECZ JASNA :) - SCP

Slipknot to kapela ogólnie nie sklasyfikowana

Bez jajków... Trudne do sklasyfikowania i niepodobne do niczego innego to jest Neurosis na "Eye of every storm" a nie jakieś Slipknoty...

Z metalcore polecam Cephalic Carnage - "Dying will be the death of me" - miecie wszystko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZŁOWIEKU Ja z kolegą Mandarynkiem próbujemy uswiadomic SLAYEROWI666 (adekawatna ksywka do tego do czego słucha) ze SLIPKNOT nie nalezy do zadnego z gatunkow CORE. Bo to w ogólnym rozrachunku są fajne

Nie pajacuj. Ja tu tylko uogólniłem. Mam po prostu dosyć ludzi mylących TAK ODRĘBNE gatunki. Nie piłem konkretnie do Twojej osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc. Dzięki liberalności pewnych moderatorów, oraz mojej upartości zmieniam(y) profil tego kącika.

Patrząc z perspektywy czasu, boom na new metal minął bezpowrotnie. Zatem przekonamy się ilu było prawdziwych miłośników tego typu brzmień, a ilu było po prostu wtedy "trendy"

Zatem piszcie, czytajcie - ale zaznaczam TYLKO TUTAJ - kącik został wreszcie po to stworzony, aby 'oczyścić' inne działy. Jeśli pojawią się posty odnośnie NM w innych działach, będą one bezlitośnie kasowane, a ich twórcy bezpardonowo linczowani.

I said.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to kto słuchał najnowszej epki Limp Bizkit i co o niej sądzi? 8)
]

Stety nie słyszałem. Za to widziałem teledysk fo "The Thruth" i utwierdziałem się w przekonaniu, że LB bez Borlanda to już nie ten zespół. Jednymi słowy reanimacja nieboszczyka. Delikatnie śmierdzącego IMO.

Natomiast nowa Chimaira zabija. Dokumentnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...