Skocz do zawartości
zamoT

Wymiana karty graficznej (na rtx 3070)

Polecane posty

Witam,

chciałbym zakupić kartę graficzną rtx 3070. Kupuję w x-kom, jedyny dostępny egzemplarz to: 
https://www.x-kom.pl/p/607561-karta-graficzna-nvidia-zotac-geforce-rtx-3070-twin-edge-oc-8gb-gddr6.html

Specyfikacja komputera:

zasilacz - Zasilacz Thermaltake Smart 530W (PS-SPS-0530MPCGEU-1)

płyta główna - MSI B450 TOMAHAWK MAX

procesor - AMD Ryzen 5 3600

pamięci ram - G.SKILL 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 Ripjaws V Black

Czy ta wersja karty nada się bez problemu czy czekać aż będą dostępne inne?

Kartę zamówiłem, gdyż dostępność zmienia się co chwilę. Gdyby się okazało, że się nie nada to po prostu anuluję zamówienie.

Edytowano przez zamoT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób sobie tego i poczekaj na dostępność innego modelu lub zamów preorder już teraz.

Jeśli grasz w rozdzielczości FHD, to RTX 3060 Ti (premiera 2 grudnia) może być rozsądniejszym wyborem - przy tym procesorze bottleneck będzie na tyle pokaźny, że możesz nie zauważyć różnicy wydajności między kartami.

 

Co do zasilacza, to zdaje się, że ten model "lubił" się wyłączyć po sparowaniu go z mocniejszą kartą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Niestety, musi to być x-kom. Poprzednia karta kompletnie umarła, dlatego chcę kupować już teraz. Wymieniam z gtx 970, więc przeskok i tak będzie dla mnie ogromny. Wyczytałem, że Zotac daje 5 lat gwarancji przy rejestracji produktu, więc mnie to mocno przekonało, chociaż nie wiem jak jest u innych. Chciałbym jedynie wiedzieć czy ta wersja karty jest aż tak zła, żeby anulować, czy jednak nie zrobi mi to aż tak wielkiej różnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...