Skocz do zawartości
Kolnid

Rozwiązany: Telefon do 1000 PLN oraz do 1500PLN

Polecane posty

Cześć,

Planuję wymienić mojego starego już Google LG nexusa 5 i szukam jakiś ciekawych opcji. Najważniejsze dla mnie to wytrzymała bateria i dobre podzespoły w danym segmencie. Firma nie ważna. Główne czynności to przeglądanie internetu, mailowanie, dzwonienie, muzyka, od czasu do czasu jakas gra. Aparat raczej najmniej istotny. Prosiłbym o podanie propozycji w cenach do 1000 PLN oraz do 1500 PLN. 

Swoją drogą jak obecnie wypadają telefony z najniższej pólki - do 500 PLN? Da się z tego komfortowo korzystać (dzwonienie, przeglądanie internetu, youtube) ? Jeśli tak to w sumie też bym poprosił o coś z tego segmentu.

Dzięki i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka propozycji:

- Realme 5i (500 zł) - całkiem przyzwoity telefon, ale rozdzielczość ekranu może odstraszać;

- Motorola G8 Power (700 zł) - przyzwoity telefon z pojemną baterią;

- Realme 6S (~700 zł) - wydajny procesor MediaTek Helio G90T, ekran 90 Hz, ładowanie 30W;

- Samsung Galaxy M21 - jeśli chciałbyś Amoleda;

- Motorola Moto G9 Plus (~1000 zł) - fajny telefon ze Snapem 730 i pojemną baterią;

- Realme 7 (900-1100 zł, w zależności od wersji) - dobra wydajność, ekran 90 Hz, ładowanie 30W, pojemny akumulator;

- Realme 7 Pro (~1300 zł) - Snapdragon 720G, ekran AMOLED, ładowarka 65W, głośniki stereo, bateria 4500 mAh;

- Samsung Galaxy M51 (1700 zł) - Snapdragon 730, ekran AMOLED, ładowanie 25W, ogromny akumulator 7000 mAh.

 

Fajnym telefonem jest też Poco X3 NFC, ale zniknął ze sklepów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nieco w temacie, bo ostatnio wymieniałem swój poczciwy Redmi Note 8 pro na nowy telefon. Nie, zeby kiepsko mi działał bo byłem z niego bardzo zadowolony ale postanowiłem oddać go swojej dziewczynie i kupić sobie coś nowego Również szukałem dla siebie czegoś w tym zakresie cenowym. I mogę Ci polecić

Motorola Moto G9 power -  bardzo dobra bateria, jak również procesor

Oppo k7x

Hawei Nova 8 https://insidemobile.pl/huawei-nova-8/  - pytanie jednak jak będzie się przedstawiał cenowo. Jeśli będzie to cena oscylująca wokół 1500 zł, to będzie mozna sie nad nim porządniej zastanowić 

Edytowano przez kamdo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...