Skocz do zawartości
Problematyk12

Komputer za 3500 zl

Polecane posty

Oj grane :D wszystko na ultra w full hd, tak samo world of warcraft na najwyzszych ustawieniach graficznych w full hd w bardzo tłocznych miejscach gdzie jest masa graczy radzi sobie świetnie, zero zacinek itp. Kolejna gra Escape from tarkov, słabo zoptymalizowana i z masą błędów, ale komputer radzi sobie z nią swietnie w full hd na wysokich ustawieniach. No man sky na najwyzszych tak samo swietnie dziala. Czekam na cyberpunka a w miedzy czasie szukam jeszcze gierek na, ktorych mogę przetestować komputer hah. Pisalem do moreli w sprawie tych gier i maja doslac kody od 14 do 19 dni po otrzymaniu sprzętu czyli mają czas do 6 grudnia, żeby przysłać mi kody.

Jedyne co musze kupić w grudniu do komputera to kolejny dysk ssd bo te 500 gb to zdecydowanie za mało :/ 

@Daimyo mogę kupić drugi taki sam dysk jaki mam? Ciężko taki dysk samemu zamontować?

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Problematyk12 napisał:

mogę kupić drugi taki sam dysk jaki mam?

Możesz, ale przy obciążeniu obu wydajność mocno im spadnie, bo w przypadku Intela masz jedynie kilka linii PCIe z chipsetu. Ryzeny mają 4 linii bezpośrednio z cpu i sam chipset dokłada kilka kolejnych.

17 minut temu, Problematyk12 napisał:

Ciężko taki dysk samemu zamontować?

Operacja niewiele trudniejsza niż wymiana baterii w pilocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewne pytanie otóż przeglądając sobie menadżer zadań zauważyłem, że wiele programów (steam, wallpaper engine, battlenet) uruchamia się w trybie 32bit.

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co chodzi? bo gdy wejde sobie w komputer i we właściwości to pisze, że mam 64 bitowy system operacyjny, niestety nie wiem czy gry mi się uruchamiają w 32 bitach czy 64 i boję się, że komputer jest zblokowany na tych 32 bitach i nie wykorzystuję swojego pełnego potencjału (chociaż gry chodzą świetnie, ale stwierdziłem, że warto zapytać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...