Skocz do zawartości
Problematyk12

Komputer za 3500 zl

Polecane posty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za propozycje, tylko nie umiem na morelach znaleźć jakie to są gierki dołączone do karty ? A pomijając gierki to czy te karty wydajnościowo stoją na takim samym poziomie czy np ta z dwoma gierkami jest słabsza od tej zaproponowanej przez Diriana ? I czy te karty nie maja problemów z temperaturami i czy w miarę są ciche?  A tak ogólnie to karty zaproponowane  przez was wpasują się w resztę zestawu ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij proszę tutaj: LINK. Mowa o Godfall oraz WoW: Shadowlands.

RADEON w tej wersji od MSI jest całkiem ciekawą opcją, Niestety poza zapowiedziami tej karty z lipca/sierpnia oraz kilkoma ocenami na X-Kom, nie ma za wiele informacji. Mimo wszystko, nieco okrojona wersja topowej wersji Gaming X powinna być dobrym wyborem.

Nie wiem czemu Morele nie umieściły informacji o promocji w widocznym miejscu. W X-kom nie ma tego problemu. Trzeba by ich podpytać i upewnić się przed ewentualnym zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak na twoim miejscu został na RTX 2060, raz, że karta wykorzystuję technologię ray tracing, dwa Radeony z serii 5000 nie mają jeszcze tej technologii, dopiero seria 6000 będzie posiadać tę funkcję, trzy ewentualne porty z nowych konsol mogą wymagać technologii ray tracing.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray Tracing w zwykłym 2060, hmm... żeby to działało to trzeba zejść z detali i poprzesuwać jeszcze kilka innych pasków w lewo. Jeszcze trzeba dopłacić 200-300 zł do tego interesu. Tak średnio mi to wychodzi.

Jak kolega znajdzie jakiegoś RTX 2060 za 1300-1400 zł to wtedy to się opłaca. Za 1500-1600 zł zdecydowanie nie i RX 5600 XT jest bezapelacyjnie lepszym wyborem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh akurat wowa kupiłem w edycji kolekcjonerskiej hahah :D 

Szczerze mówiąc to nie zależy mi w ogóle na ray tracingu, nie jara mnie to totalnie wystarczy mi żeby najnowsze gry działały płynnie na wysokich detalach w full hd :P  No i oczywiście, żeby karta była bezproblemowa czyli nie przegrzewała sie i nie buczała za bardzo ;d 

Aktualnie w komputerze mam karte od msi i od poczatku byly z nia jakies problemy (temperatura) :/ przegrzewała sie i komputer sie wyłączał, ale może warto dać drugą szanse?

A kody do tych gier znajde w pudełku po karcie graficznej? czy przyjdą na maila?

Czyli koniec końców brać tego radeona?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej rozumiem ! Zaraz spróbuje go znaleźć na morelach i podmienić 

EDIT: @Daimyo tak to wygląda teraz https://www.morele.net/inventory/info/75cfae8b/ 

dysk się zgadza? o ten ci chodziło? i widze, że w porównaniu z poprzednim zestawem mamy 200 zł różnicy na moją korzyść. Można w coś doinwestować czy nie?

Edytowano przez Problematyk12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę o pomoc otóż komputer dzisiaj przyszedł wszystko ładnie działa tylko jest jeden problem. Odpalilem sobie apex legends i w menu strasznie zacinało, wiec sprawdzilem w menadzerze zadan czy wykrywa karte graficzna, ale niestety pokazana jest tylko Podstawowa karta graficzna Microsoft. Nie widać mojego msi radeon rx 5600 xt gaming :/ podłączyłem monitor pod karte graficzna, co dziwne mam 4 wejscia do karty graficznej a moge wpiąc tylko do jednego wejścia ponieważ do pozostałych 3 nie pasuje przejściowka HDMI :/ co robić?

EDIT: zajrzalem do obudowy karta w ogóle się nie świeci, nie działa może jest nie podłączona :/ jwiatraki się kręcą ale karta jest ciemna, w biosie zaznaczone było PCI express.

EDIT:2 zdecydowanie działa tylko karta graficzna zintegrowana. Po wejsciu do gry w menadżerze jest informacja, że CPU jest obciążone w 100%. Teraz w takim razie pozostało pytanie, dlaczego karta dedykowana nie działa?

Edytowano przez Problematyk12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupiłem właśnie ten zestaw. Narazie pobrałem tylko apexa, ale dla komputera chyba nie powinien stanowić żadnego problemu, a swoją drogą w menadżerze urządzeń widnieje tylko zintegrowana karta graficzna, brak tej dedykowanej :/ 

Edytowano przez Problematyk12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pudełku po karcie nie było żadnej płytki, wiec po zainstalowaniu windowsa pobrałem msi live update, które powiedziało mi, że wszystkie sterowniki są aktualne.

Jak moge je przeinstalować? W sumie to nawet nie wiem czy one się zainstalowały bo przecież karty nie wykrywa.

 

Edytowano przez Problematyk12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...